Report

TWL Summary

Few weeks we didnt come with reports from TWL league. Currently we are in 2nd place with 3 wins and 1 lose. Lets look at opponents which we faced during season. Unfortunatly i dont remeber most of line-ups but if im not wrong, everybody from - Team Exit - played. Now we r looking for last 2 matches. if we will win one of them we will be in play-off. Quick reports:

ESL proti Epsilon na Pipeline, 7:5

English version comming soon...

V ponděli náš tým zaznamenal pravděpodobně největší úspěch v dosavadní historii. Už postup do play-off byl pro nás na začátku pouze sen, ale postupnými úspěchy se náš sen pomalu stával realitou. V závěru nám pomohlo sice trochu štěstí, a bylo na nás dokázat, že nejsme v pla-off náhodou. Výzva která před námi stála, se jmenuje Epsilon: v současnosti nejlepší tým v evropě, v ligách dlouho neporažen. Mapa Pipeline a očekávání veliká.

ESL proti [GMA.] na SF Village, 8:4

Včera jsme s dvoudenním zpožděním dorazili konečně do vesnice. Celou týdenní trasu jsme strávili tréninkem a tak sme se natěšeně vrhli a postupně obsazovali jednotlivé muniční sklady. Na cestu se nás vydalo pět: Fixie, Wefa, Filka, Dejvid a Enjoy - bohužel enjoy zapomněl doma potvrzení o bezinfekčnosti s podpisem zákonného zástupce a tak nebyl do vesnice vpuštěn. I tak jsou jeho zásluhy na finálním skóre stejně velké jako všech ostatních.

Velky edit: Samozrejme sem zapomnel na funku, který snáma také putoval ovšem řidiče a nosiče batohů do vesnice bohužel nepouštějí! :p Velký dík funkovi podobně jako enjoyovi.

ESL-P proti -]M[-, Dusk, 9:3

My, Team Exit, jsme potkali Mortiferus v nějaké neznámé vesnici poblíž Addis Abeba v Etiopii.
Prostředí jsme prozkoumali opravdu precizně, tudíž jsme se nebáli vrhnout se do boje.

ESL Semi-final against -]M[- on Insurgent Camp, 6:4

It had been decided on our fate in ESL league. We were playing very important match against Mortiferus team and the winner could advance into final round! Mortiferus team is very skilled in IC map and brutal playtime (13 000 hours) is outstanding proof of it... We trained some stuff but it wasn't a big deal. Five rounds in each side of the IC map is very dangerous condition and each lost round can be fatal at the end...

Dnes se rozhodovalo o našem bytí a nebytí v ESL. Důležitý semifinálový zápas proti Mortiferus jehož vítěz bude hrát finále. Vědeli jsme, že pro soupeře je to jeho nejlepší mapa, protože dohromady na ni mají nahrané více než 13 000 hodin. No něco jsme natrénovali, ale že by to byla nějaká sláva to se říct nedá. Bohužel jenom pět kol za každou stranu je nebezpečné a každé ztracené kolo, může v závěrečném zůčtování velice mrzet.

ESL proti .ptranger na Bridge SE, 7:3

Our first match in play-off against Portuguese Rangers team. Guys awaited easy match, but some of us noticed, that enemy's team had few guys from ptwars party, who have plenty of experiences on huge maps. Bridge SE map never belonged to our best one and i have to say, that our match training was really catashtophical!

První zápas play-off proti teamu Portuguese rangers. Kluci sice čekali jednoduchý zápas, ale někteří z nás si všimli, že tam mají pár lidí z ptwars, kteří na větších mapách vždycky uměli. Bridge SE nikdy nebyla naše mapa a trénink musím říct byl katastrofální!

- Team Exit - v ESL

Vzhledem k debilnímu systému ESL, jsme původně vůbec nechtěli hrát. Pak jsme se rozhodli, že ji hrát teda budeme, ale že na to tak nějak kašlem. Dostali jsme nejtěžší skupinu a museli hrat pouze debilních 10 kol. Jediné co možná stálo za zmínku byl maplist, který zas až tak špatný nebyl. V naší skupině jsme měly tyto soupeře:

Initially we didnt want to play at all because of idiotic system in ESL. At the end we merely decided to play it without some kind of interest. Our group was the most challenging in this competition and we had to play only ten stupid rounds. But one positive thing in this mess was fair maplist. We had following opponents:

International-Fighting-Force
Ice Nine
Utopia
Accuracy.Gaming
- Team Exit -

CAL proti -PrimeT^ na Radio Tower, SF Sandstorm 7:9

CZ Co na to říct, report nikdo psat nechtěl a ani se nedivím, já taky ne, tak jen tak stručně, aby se neřeklo :) Hráli jsme proti týmu -Prime^Team- o postup do semifinále.

TWL proti .k- na Radio Tower; SF SandStorm, Urban Assault 10-9

Zdravím všechny !
Jak jste si již někteří všimli, opět jsem začal tuto potrkanou americkou sračku hrát a jelikož kluci potřebovali nějakýho nooba do první fronty, tak mě nasadili na jeden z velmi důležitých zápasů a já jako "Starý nováček" jsem se ujal napsat report o tomto dramatickém zápasu.
Útočili jsme na 3. pozici na TWL proti týmu "The Knights of the Square Table" na mapách Radio Tower a SF Sandstorm.

CAL proti [RDT] na Weapons Cache SE, Woodland Outpost 11:5

Introduction to CAL play-off was good and thanks to that we are in the last eight teams. Right in the beginning I have to say that we played to nice matches, enemy suprised us with quality, but we winned. Map choice was good and we entered the match in good mood.

Vstup do CAL play-off se nám povedl a díky tomu jsme mezi posledními osmi, tedy ve čtvrtfinále. Rovnou na začátku musím říct, že jsme odehráli pěkné dva zápasy, soupeř nás překvapil (svou kvalitou), ale vyhráli jsme spravedlivě. První mapou byla Weapons cache SE, druhou Woodland outpost. Mapy nám sedly a my se do zápasu vrhli s vervou nám vlastní