ESL Semi-final against -]M[- on Insurgent Camp, 6:4

It had been decided on our fate in ESL league. We were playing very important match against Mortiferus team and the winner could advance into final round! Mortiferus team is very skilled in IC map and brutal playtime (13 000 hours) is outstanding proof of it... We trained some stuff but it wasn't a big deal. Five rounds in each side of the IC map is very dangerous condition and each lost round can be fatal at the end...

Dnes se rozhodovalo o našem bytí a nebytí v ESL. Důležitý semifinálový zápas proti Mortiferus jehož vítěz bude hrát finále. Vědeli jsme, že pro soupeře je to jeho nejlepší mapa, protože dohromady na ni mají nahrané více než 13 000 hodin. No něco jsme natrénovali, ale že by to byla nějaká sláva to se říct nedá. Bohužel jenom pět kol za každou stranu je nebezpečné a každé ztracené kolo, může v závěrečném zůčtování velice mrzet.

We started in Defensive positions and we were doing well. It's hard to say who was the best element in team but it's necessary to highligt the effort of Gee, who had very good day in this match after very long time :). We won 4 rounds 'cos of our good teamplay. But opposite team took our squad down and stole 1 round from us in last round. We were swapping into Assault side with score 4-1 for us.

We got trought enemy defense at the first round and we were playing with certainty because the worst scenario for us was draw! We lost almost winning round because Rimsy buggered it up. Fortunately we won next round and with certain win we were fooling around till final score 6-4 for us.

Začali jsme za defence a vedli si celkem dobře. Těžko říct kdo to killoval nejvíc, ale je třeba vyzdvihnout především výkon Gho, který měl po dlouhé době vyjímečný den. Dobrá teamplay nám přinesla bezproblémové 4 kola. Bohužel poslední kolo se jim povedlo nás prorazit a tak jsme se swapovali do assaultu za stavu 4-1.

Za assault se nám povedlo prorazit hned první kolo a jistota remízy nás tak trochu psychicky bovzbudila. Druhé kolo moc nechybělo, ale bohužel rimsy to trochu posral a kolo jsme projeli. Naštěstí jsme uhráli hned další kolo a tak z jistou výhrou jsme už jenom blbnuli až do stavu 6-4

Co z toho plyne?

Že nás přístí týden čeká finále:

- Team Exit - vs. Utopia

na mapě Weapons Cache SE. Věřím, že nám budete držet palce ať je ta naše česká vlaječka v evropě pořádně vidět. :)

What's next? The final match is waiting for us next week: - Team Exit - vs. Utopia in Weapon Cache SE map. I hope you will stick up for us and let the Czech flag wave in the Europe above all!

Pro-and-con: Teamplay, good mood, skill// nothing

Klady: teamplay, pohoda, skill
Zápory: asi nic

Zúčastnili se/ squad members: G-Father, wefa, fixie, filKa, Slim, Dejvid v záloze (ale vím že by odehrál taky dobře :) )

Do prdele!...Já jsem

Do prdele!...Já jsem udělal překlad ale omylem jsem dal zobrazit vedle upravit. Vše mi zmizelo:D no to je snad zlej sen... Jinak gratulace. Těšíte se na Učka?

hlavně na mapku motáku :)

hlavně na mapku motáku :)

musim gratulovat

musim gratulovat

gratz .)

gratuluju .) ... s utopií to myslím bude jednodušší .)

Tak jak dopadlo to finále?

Tak jak dopadlo to finále? Pořád čekám, že se tu končeně objeví nějaké info a pořád nic :-)

joj

No jo, sry máš pravdu.....Jsem si nevšiml, že nikdo nenapsal report... Ale o tom svědčí, že z toho nejsme moc nadšený

-

To je škoda :-(

když na to team nemá, tak

když na to team nemá, tak ho to nemrzí tolik jako když si to podělal sám......Náš případ....