CAL proti [RDT] na Weapons Cache SE, Woodland Outpost 11:5

Introduction to CAL play-off was good and thanks to that we are in the last eight teams. Right in the beginning I have to say that we played to nice matches, enemy suprised us with quality, but we winned. Map choice was good and we entered the match in good mood.

Vstup do CAL play-off se nám povedl a díky tomu jsme mezi posledními osmi, tedy ve čtvrtfinále. Rovnou na začátku musím říct, že jsme odehráli pěkné dva zápasy, soupeř nás překvapil (svou kvalitou), ale vyhráli jsme spravedlivě. První mapou byla Weapons cache SE, druhou Woodland outpost. Mapy nám sedly a my se do zápasu vrhli s vervou nám vlastní

We began defending on Weapons Cache SE. Opfor suprised us by tottaly owning our defence at first, but we were more careful in folowing rounds and didnt lost any. On assault Fixed was on killing spree and enemy defended successfuly only once. Nice teamplay on Weapons Cache sent us to Woodland with nice 6-2 score.

On Woodland we began as defense and similary to WC SE we screwed the first round. The we screwed another one. We were growing exponentialy nervous but Almighty G came in and made his weapon do the speaking. That returned us back on track and we went to assault knowing we have only one round to win. We made G's line "make the first one count" almost reality and quickly lost the first round :) But next round was suprisingly easy so we continued pubing until 5-3.

Result 11-5 means we stay in play-off and next week we will meet with Prime^Team.

Pros: teamplay
Cons: unneeded mistakes and movement.

Začali jsme na Weapons Cache SE a to za defence. Hodně nás překvapil soupeř, který naši defence, hlavně díky našim chybám totálně rozebral. V dalších kolech jsme si už dali pozor a i s trochou štěstí jsme už nepustili ani kolo. Do assaultu jsme šli trochu z pochybama co soupeř předvede, ale Fixík to třemi killy rychle vyřešil. Opadla nervozita a soupeř ubránil jenom jedno kolo. Dobrá teamplay v assault nás poslala na woodland s luxusním náskokem 6-2.

Na woodlandu jsme začali za defense a podobně jako na WC SE jsme první kolo projeli. Poté jsme projeli i druhé kolo a nervozita se pomalu vracela. Naštěstí přispěchal mocný G a třetí kolo rychlýma dvěma killama rozhodl. Další kolo jsme už ubránili v pohodě a do assaultu jsme šli s vědomím, že nám stačí jedno kolo. G-ho hlášku "dáme hned první kolo" jsme vzali za svou a projeli to :). Další kolo jsme už ale celkem jednoduše vyhráli a pak už jenom pubovali do výsledku 5-3

Celkový výsledek 11-5 pro nás znamená postup a za týden se potkáme s portugalským soupeřem Prime^Team.

Klady: templay, skill, pohodka
Zápory: zbytecne chyby, prilis moc pohybu

Zúčastnili se: wefa, G, Fixed, Dejvid