ESL proti .ptranger na Bridge SE, 7:3

Our first match in play-off against Portuguese Rangers team. Guys awaited easy match, but some of us noticed, that enemy's team had few guys from ptwars party, who have plenty of experiences on huge maps. Bridge SE map never belonged to our best one and i have to say, that our match training was really catashtophical!

První zápas play-off proti teamu Portuguese rangers. Kluci sice čekali jednoduchý zápas, ale někteří z nás si všimli, že tam mají pár lidí z ptwars, kteří na větších mapách vždycky uměli. Bridge SE nikdy nebyla naše mapa a trénink musím říct byl katastrofální!

We started in Defensive side of map and won all rounds mostly without any problems. Oposite team was trying to win some rounds in many ways. Even they were really close in winning one of the rounds but we were able to hold our defense. We wanted to finish this match fastest as possible in Assault part and "Slimda" decided to help us with that. He resolved the match by killing three enemies and taking the objective and so he acquired very important sixth point in match. This Slim's action advanced our team in semifinal of the league. Other rounds we were playing at ease and i have to commend me for taking four enemies down during Slim's swearing :). Final score of match was 7-3 for us and our team advanced in semifinal, where is Mortiferus team already waiting for us on Insurgent camp map.

Začali jsme za defence a většinou bezproblémově jsme uhráli všechny kola. Zkoušeli na nás různé věci a jedno kolo byli hodně blízko, ale vždy sme to nějak společně udrželi. Za assault jsme chtěli rozhodnout co nejdřív a Slim se rozhodl nám v tom pomoct. Třemi enemáky a potom doběhnutím pro objectiv rozhodl o důležitém šestém bodu, který nás posunul do semifinále. Další kola jsme už hráli tak oddechově a musím se pochválit, že jedno kolo jsem si čtyři enemáky ještě rozdal za Slimova nadávání :). Konečný stav zápasu byl 7-3 pro nás a postup do semifinále kde nás čeka tým Mortiferus na mapě Insurgent Camp.

Beside this i can mention of "Džejdžejka", who came in last round of match and he finally played with us after half of year of his inactivity.

Pro-and-Con: Nice teamplay, Skill of "Slimejš" /Training, TRAINING!

Ještě bych mohl zmínit JJk, který naskočil na poslední kolo zápasu a tak zhruba po půl roce si opět s náma zahrál zápas i když jen jedno kolo :)

Klady: dobrá teamplay, slim
Zápory: ten trenink, ten trenink

/ Zúčastnili se/ Squad members: fixie, wefa, slim, dejvid, filka, jjk

Jojo kucí, pěkně vám to

Jojo kucí, pěkně vám to jde. Jaká je první cena? :)

První cena ? Megadlouhý

První cena ? Megadlouhý report aby tě překlad trval co nejdýl :D

Super, ještě zkuste

Super, ještě zkuste podobně to ICéčko. :-)

Půl roku

No nevím jestli je to půl roku, aby jsi mě nepodceňoval :) Pořádně se AAčkám nevěnuju tak necelý rok :)

Dobře děláš my už máme

Dobře děláš my už máme od toho parkinsonovu chorobu - klepání pravého ukazováčku , a věčné říkání LOL nebo ROFL....

:D

rofl :D :D :D

klik, klik, LOL

klik, klik, LOL

:D

:D