ESL proti [GMA.] na SF Village, 8:4

Včera jsme s dvoudenním zpožděním dorazili konečně do vesnice. Celou týdenní trasu jsme strávili tréninkem a tak sme se natěšeně vrhli a postupně obsazovali jednotlivé muniční sklady. Na cestu se nás vydalo pět: Fixie, Wefa, Filka, Dejvid a Enjoy - bohužel enjoy zapomněl doma potvrzení o bezinfekčnosti s podpisem zákonného zástupce a tak nebyl do vesnice vpuštěn. I tak jsou jeho zásluhy na finálním skóre stejně velké jako všech ostatních.

Velky edit: Samozrejme sem zapomnel na funku, který snáma také putoval ovšem řidiče a nosiče batohů do vesnice bohužel nepouštějí! :p Velký dík funkovi podobně jako enjoyovi.

První kolo jsme se pustili zlatou střední cestou a bohužel bezúspěšně. Druhé kolo se nám povedlo hned na začátku zabít RPG což nám poskytlo výhodnou situaci 3v4. Rychle jsme postupovali k objectivům a pomalu se připravovali na závěrečný útok na B, který jsme v posledních sekundách dovedli do zdárného konce. Další kola pokračovala v duchu druhého, ale povětšinou se nám v závěrečném náporu nepovedlo udělat objectiv nebo jsme prohráli v souboji 1v1. Poslední kolo jsme pozměnili taktiku a s wefou jsme to zkusili rychle tlačit přes east na C. To nám přineslo ovoce a kolo jsme získali bez ztráty na životě. Do defence jsme tedy přecházeli z výsledkem 2-4, což nám dávalo slušné vyhlídky.

Za defence jsme začali věru skvěle. Urvali jsme jeden kill, který ale později mě a filku stál život. Situace 2v3 a to byl ještě Dejvid rudý jako trenýrky. Naštěstí ale oba dva zapracovali a fantasticky udrželi kolo pro nás. Další problémy už jsme si nepřipustili a především wefa, filka a dejvid za defence čarovali. Poslední kolo, když už jsme měli vítězství jisté jsme ve 3 rushli A, což vyšlo také na jedničku a tak byl konečný výsledek 8-4 v náš prospěch.

Klady: trénink a enjoyova výpomoc, bez které by to jistě takhle nedopadlo, teamplay, a vyrovnanost týmu, každý měl svůj podíl.

Zápory: snad jenom ten další zápas proti kokotům z polska co :) viz později v ponělí po zápase.

Zúčastnili se: wefa, dejv, filka, fixie, enjoy

Jen tak dále, i na kokoty

Jen tak dále, i na kokoty dojde :D

gg

já jsem se taky zúčastnil, jaktože nejsem v listu ? :D dobrá práce a koukal jsem na esl a magnetic jsou fakt zmrdi :(

nice

Gj kluci,ale na doG to furt není :)

Pěkný

Ať se vám daří! GJ !

Motaba

Motáku.. Kuwa váznou překlady :D

mozna to bude tim ze uz 2

mozna to bude tim ze uz 2 mesice nebyl na webu... :D

a co já?

vy jste ale kundoběžci :D já jakožto největší letecká podpora z turecka a ani zmínka o tom, jak jsem jednou všechny sundal z vrtulkníku ... GJ :)

COD je něco jiného :D

COD je něco jiného :D

vidim ze se dari :) tak jen

vidim ze se dari :) tak jen tak dal