CAL proti -PrimeT^ na Radio Tower, SF Sandstorm 7:9

CZ Co na to říct, report nikdo psat nechtěl a ani se nedivím, já taky ne, tak jen tak stručně, aby se neřeklo :) Hráli jsme proti týmu -Prime^Team- o postup do semifinále.

Radio Tower Na radiu jsme začali opět za assault, hned první kolo se nám podařilo drtivým rushem zahnat soupeře do kouta a postříle ho. Pak jsme to jen smolili. 1:3 za assault pro -PrimeT^.
Do def jsme šli s tím, že uhrajem všechny kola, bohužel jsme to začali smolit ještě víc a soupeři se podařilo vyhrát dvě kola. Konečný stav tedy 3:5 pro -PrimeT^.

SF Sandstorm Šli jsme teda odehrát SF Sandstorm. Nervozita na nás zapracovala na výbornou. O kola jsme se se soupeřem přetahovali a před posledním kolem jsme vedli 4:3. To znamenalo, že poslední kolo rozhodne, zda půjdeme do prodloužení nebo nás soupeř vyřadí, zkusili jsme rush na B, který jsme zahráli, jakoby jsme tu mapu hráli poprvé a soupeři jsme kolo lehce odevzdali.

Konečný stav tedy 7:9 pro tým -PrimeT^.

Soupeři děkujeme za hru a těšíme se někdy příště, tentokrát byl lepší.

Pro nás alespoň malá náplast je, že jsme se vlezli do 8 nejlepších týmů v Euro-Open CAL lize, i když jsme chtěli rozhodně bojovat o víc a bojovat budem zas !

Klady: nastoupili jsme na zápas včas
Zápory: největší zklamání def. na Radio Tower a téměř celý zápas

Zúčastnili se: Slim, Wefa, Fixed, G-Father

:(

:(

Cus koukám na počet

Cus koukám na počet učastníků na CAL a napocítal jsem tohle: Euro Invite 8, Euro Main 12, Euro Open 37. Co to je za ligu, že je tam tak malo teamu? Nebo koukám špatně?

malo tymu? v TWL lize nebyva

malo tymu? v TWL lize nebyva o moc vic. Je rozdil mezi Ladderem, kde je pulka neaktivnich tymu a mezi ligou kde je vetsina aktivnich, i kdyz jsou bohuzel takove, ktere kdyz dostavaji moc na prdel tak se na to vyserou

No nic, jen me to zajimalo,

No nic, jen me to zajimalo, ze pisete ze jste se vesli mezi nejlepsich 8, tak jsem chtel vedet kolik je tam celkem teamu. A ted koukam, že z těch cca 37 je 7 neaktivních. No nevím......

rozdil je ve kvalite tech

rozdil je ve kvalite tech tymu. to ze dosahnes v ladderu na jakoukoliv pozici to neznamena ze si buh vi jak dobry (neber to osobne, pisu to vseobecne) my sme v 4v4 ladderu na treti pozici a nic z toho nedelame. CAL liga je mnohem prestiznejsi a vysledek mnohem vic rekne o tom na jake urovni hrajes

TWL vs CAL

přesně tak, jde o to , že v CAL nehrajou žádný nezkušený týmy, páč by si tam moc nezahráli :)

a rozhodně nemůžeš srovnávat CAL s TWL Ladderem :))