ESL proti Epsilon na Pipeline, 7:5

English version comming soon...

V ponděli náš tým zaznamenal pravděpodobně největší úspěch v dosavadní historii. Už postup do play-off byl pro nás na začátku pouze sen, ale postupnými úspěchy se náš sen pomalu stával realitou. V závěru nám pomohlo sice trochu štěstí, a bylo na nás dokázat, že nejsme v pla-off náhodou. Výzva která před námi stála, se jmenuje Epsilon: v současnosti nejlepší tým v evropě, v ligách dlouho neporažen. Mapa Pipeline a očekávání veliká.

English version comming soon...

Vzhledem k tomu, že jsme šli do zápasu bez očekávání vítězství pouze s touhou uhrát pár bodů, měli jsme čistou hlavu a klidné nervy. Začali jsme za assault. První dvě kola nás soupeř prakticky k ničemu nepustil a my se k ničemu nedostali. Ve třetím kole jsme vyzkoušeli novou taktiku, která nám na konci kola přinesla první bod. Další kolo jsme opět prohráli a v posledním kole díky skvělým výkonům kluci kolo uhráli. Výsledek 4-2 nám ani tak nedával velké šance (tedy alespoň podle mého názoru).

V defence jsme ovšem předvedli hru lepší než jsme doposud kdykoliv předváděli. Chyby v taktice jsme nahrazovali perfektními osobními výkony. Kdy hlavně v prvním kole nás Wefa s Gm podržel před prakticky prohraným kolem. To nám dodalo sebevědomí, které se zvětšovalo kolo za kolem. Jedno kolo jsme ještě velmi jednoduše ztratili, ale ostatní kola už patřilo nám. V posledním kole už nikdo ani nedýchal a na ventrilu se ozýval takový jekot typu "tady je tady je, ještě jeden ještě jeden, atp...) že nebylo slyšet vůbec nic, i tak se nám nakonec povedlo i poslední kolo vyhrát a my mohli slavit naše největší vítězství v historii a s ním i postup do finále ESL Premier division.

Těžko vyjádřit pocity, které jsme všichni měli, ale určitě tam byl velký pocit zadosti učinění, radosti a hrdosti jak na náš tým tak na českou vlajku, která nyní čpí na vrcholci play-off bracketu.

Klady: co dodat...., snad jen dík všem :)
Zápory: těžko něco hledat

Zúčastnili se: filka, wefa, G, fixie

Co dodat,nice! gl ve

Co dodat,nice! gl ve finále. Urban bude težkej.

btw vysel o nas clanek na

btw vysel o nas clanek na United-Games, http://united-games.cz/?q=node/15709 , takze jestli chcete muzete tam neco pripsat at nazeneme nove lidi do AAcek

hezkýý kucííí, pekne

hezkýý kucííí, pekne ste to zahrali...gratulujem a budem 22-eho držať palce... GL

Tak to čumim škoda že

Tak to čumim škoda že momentalně nemam čaš bych se rad přidal ...

čumákuj no..

čumákuj no..

Super jsem rád že jsem

Super jsem rád že jsem čech! paráda hoši.

zdravím celý team exit a

zdravím celý team exit a přeji co nejvíc úspěchu a štěstíčka ve finále. jste prostě dobří :o) nandejte jim to!

zdravím celý team exit a

zdravím celý team exit a přeji co nejvíc úspěchu a štěstíčka ve finále. jste prostě dobří :o) nandejte jim to!

No tedy

čau Chlapci tak tedy gratulace :))))
hojky

Čus kuci, tak si tady

Čus kuci, tak si tady všude pročítám o teamu EXIT a jen chvála perfektní.Gratuluji k úspěchu a výhře nad team Epsilon :) zdar a sílu k dalším zápasům a výhrám, ten kdo hraje a ví co je AA tak chape jooo.. a jste dobřííí :))

Super

Vyborne pani som na vas hrdy, ak by som hral s vami tak je to 10:2 ale aj 7:5 je pekny vysledok. drzim palce v play off a skuste sa umiestnit co najvysie. Tie prajem vela uspechov v novom roku a nech sa vam dari. HOAH!!