- Team Exit - v ESL

Vzhledem k debilnímu systému ESL, jsme původně vůbec nechtěli hrát. Pak jsme se rozhodli, že ji hrát teda budeme, ale že na to tak nějak kašlem. Dostali jsme nejtěžší skupinu a museli hrat pouze debilních 10 kol. Jediné co možná stálo za zmínku byl maplist, který zas až tak špatný nebyl. V naší skupině jsme měly tyto soupeře:

Initially we didnt want to play at all because of idiotic system in ESL. At the end we merely decided to play it without some kind of interest. Our group was the most challenging in this competition and we had to play only ten stupid rounds. But one positive thing in this mess was fair maplist. We had following opponents:

International-Fighting-Force
Ice Nine
Utopia
Accuracy.Gaming
- Team Exit -

Skupina hodně těžká, především Ice Nine a Utopia jsou velmi silné týmy. Vzhledem k tomu, že do play-off postupují pouze první dva, moc velké naděje jsme si nedávali.

In this very challenging group were two skilled teams, Ice Nine and Utopia. Since only two first teams can advance into playoff, we didnt hope for that.

První zápas nás čekal proti International-Fighting-Force na mapě Urban Assault. Sestavu si nepamatuju, ale vím, že jsme na to pěkně srali. Soupeř lama a v zápase to taky tak vypadalo. Rushovali jsme si jak jsme chtěli a dělali pičoviny. Právě proto jsme i jedno kolo projeli. Trénink nebyl žádný, naopak spíš sem od něj odrazoval. Totálně znuděni jsme odešli za stavu 9-1 pro nás.

Our first match was against team Intetnational-Fighting-Force on Urban Assault map. I dont remember our squad formation, but i Do know we were throwing shit on it. Opponent was really lame, and the actual match was perfect proof of it. We were rushing and fooling around most of time. Because of it we lost one round. We had no training at all and even I was detering everybody from it. Totally bored with match we left game with score 9-1 for us.

Druhý zápas jsem nehrál a tak jenom v rychlosti. Kluci hráli ve čtyrech a totálně Accuracy.Gaming rozsekali. Opět nudný zápas, plný debilních rushů a blbostí. Odešli jsme se dvěma prohranými koly za stavu 8-2. K takovýmhle zápasům se těžko něco píše. Soupeř většinou vůbec netuší a hraje těžký public style. Pak tím vznikají chyby a prohraná kola, kterých jsme mohli na konci litovat.

I haven't played the second match, so i will describe it in short. Our guys were playing in team of four and the team Accuracy.Gaming didnt stand a chance.This match, same as a match before was again boring and full of stupidity and many idiotic rushes. We left match with two lost rounds. Finall score : 8-2 for us. Its hard to write something about match like this one... Opponent was really confused and was using hardocre public style. With this came many mistakes and lost rounds and we might regret it at the final counting...

Třetí zápas na mapě SF Csar už byl poněkud těžší. Ice Nine byl největší favorit skupiny, ale po prohře s Utopii v prvním kole věděli, že musejí vyhrát. Nastoupili v nejlepší sestavě a my jsme taky zrovna neměli nejslabší. Začali jsme za defence a šlo to parádně, žádné chyby až do třetího kola, kdy bohužel Slim a Dejvida vyndali během pár vteřin na northu a než jsme se stačili stáhnout soupeř už na nás čekal. Sice ještě wefa bojoval a zabil 3 nebo 4, ale bohužel na posledního enemáka nevyzrál. Do assaultu jsme šli s jasným cílem vyhrát alespoň jedno kolo, ideálně dvě. Bohužel jsme většinu kol popadali jako hrušky s vyjímkou jednoho kola, kde se nám povedlo celkem jednoduše vyhrát. Další kola už jsme ale opět nic moc nepředvedli a výsledek 5-5 byl spravedlivý.

But third match on SF Csar was much harder than that two matches before. Team Ice Nine was competition group favorite, but after match with Utopia which they lost, they knew that they had to win. They came with best of their clan. We had really strong squad too. We started in Defence. It was just amazing. Everything worked perfectly until 3rd round. Slimejš and Dejv were killed on north really fast and the rest were unable to felt back. Enemies were waiting for us there. Heroic act of Wafle (he killed three to four enemies in a row) was not enough. Last opponent took him down...We came in Assault with one clear goal, win one or two rounds at least. However we were dying like Russians in Eastern Front except one round which we won with ease. We didnt show too much in remaining rounds so finall score 5-5 is really fair.

Poslední zápas ve skupině, prohra by znamenala vyřazení (kvůli pár prohraným kolům proti lamám), remíza druhé místo, vítězství první. Soupeř nás ještě trošku nasral, když si myslel, že výsledek bude něco kolem 10-2 pro Utopii. To nás trochu nasralo a udělali jsme pár tréninků na sehrání. Původně měl hrát svůj první zápas za exit filKa, ale nakonec po problémech s netem musel nastoupit Dejvid. Začali jsme za assault a a pownili jsme co to dalo. Jedno kolo nám bohužel uteklo, ale za defence jsme si to vynahradili. Uhráli jsme kola dvě a zajistili si tak vítězství 6-4 a postup do play-off z prvního místa. Soupeři trošku spadlo ego, což byl původně úkol na tenhle zápas.

So last match finally came. Lost could result in elimination (cos of lost rounds against boons), draw could result in second place, win could result in first place in competition group. Opponent made us really pissed off when he thought that finall result will be something around 10-2 for Utopia. So we were really pissed off and in this condition we trained our teamplay. FilKa had to play his first match in exit's colours, but he got crappy problems with I-net at the end, and so Dejv had to replace crying filKa. We started in Assault and powned everything and everyone which moved in our sights. Unfortunately we lost one round. Defense was much better and we happily compensated that lost round. We won two rounds (score 6-4) and we advanced into playoff from first place! We sent Utopia back to fetid hole from which they crowled out...

Jak to bude v play-off se uvidí, doufám že nám budete držet palečky.

How hard will playoff be? Time will show us, so wish us good luck!

exit - LAMY

jediný co mě na tom těší je, že Utopia sklopila ocásky a konečně zavřela hubu :D jinak to vypíčený ESL stojí za píču, přehledný to je jak dvě děfky !

ale jsem rád, že se zatím daří :) gg's !!!
a taky good report, ty mrdko uřvaná !

gratz

hooah;)

nevideli jste někdo misku

nevideli jste někdo misku na chipsy?

:)

Ty z Utopie asi čuměli co? :D Gratulace kucí.

no tebe se tyka hlavne preklad, ne? :)

Kdo mi to píše do mých

Kdo mi to píše do mých komentářů?:D

motaba je schizofrenik...:-D

motaba je schizofrenik...:-D

:D vypadá to tak :)

:D vypadá to tak :)

Paráda

Paráda...Paráda...Paráda...Pěkný.

Slušnej překlad

Dobrá práce Motáku ;)

LMAO tak to je hodne kruty

LMAO tak to je hodne kruty preklad :D :D dobra prace Motaku

mno moc tomu nerozumím, ale

mno moc tomu nerozumím, ale asi seš dobrej :D

Moták níce oné...

Moták níce oné...

špatnej překlad....

moťáku, ale my jsme to nechteli anglicky, ale evropsko uniovski:-D

lol...

lol...

Gj,jste fakt borci! jen tak

Gj,jste fakt borci! jen tak dál...