Klan

theSGL Last Team Standing

Do Evropské Americas Army scény přichází další soutěž. Je to celoevropsky známá Suicide Gaming League. V nejbližších dnech nás čeká ůvodní turnaj typu ONC. Více info v angličtině :)


- Team Exit - má další posilu

Jak už bylo naznačeno v předchozím příspěvku, čekalo nás další milé překvapení v příchodu filky, který posílil naše řady a tím si myslím, že se - Team Exit - zcela naplnil.

-filKa.exit-

Za zmínku ještě stojí náš rekrut Smolík, který se pomalu rýsuje ve velký talent. :) Jen tak dál

- Team Exit - back and ready

Dnes se - Team Exit - vrací zpět ke skutečnému aktivnímu hraní. Naše řady během těch pár týdnů mírně zřídly, ale naši sestavu dnešním dnem zpět naplňujeme kvalitnímy jmény. Během pá týdnů se s námi fakticky rozloučili tito hráči:

-Warm.exit-
-Zoltrex.exit-
-B!g{O}Henry.exit- (na delší dobu inactive)

CEVO-P Season 2 Finals

Nejslavnější americká online liga v CS:S COD4 a Americas Army má napořadu finále druhé sezóny Americas Army ligy mezi

Just Cause Project vs. Mug N' Mouse

Proč ale píšu tuto novinku je, že zápas můžete sledovat živě na www.e-rev.tv.

When: Wed. 3/26/08 @ 8:30 CST
Where: www.e-rev.tv
Who: Just Cause Project vs. Mug N' Mouse

- Team Exit - at One Night Cup 5

Po druhé jsme se účastnili One Night Cupu, který jsme hráli čistě for fun. Proto taky zápasy nepíšeme do výsledků, ne snad že by sme se styděli za prohry, ale proto že to hrajeme bez nějaké přípravy a tak nějak pro pobavení. Proč tedy o tom dnes píšu?

CAL míří do Play-off

Ve středu se v CAL rozjíždí play-off a s radostí našim přátelům a fanouškům zděluji, že náš tým se ho účastní. Po regulérní části kdy jsme si vedli jakš takš dobře postupujeme mezi nejlepší 16-ku ze čtvrtého místa.

V průběhu sezóny jsme potkali řadu soupeřů, jak lehčí soupeře tak relativně těžké. V osmi zápasech jsme dosáhli 6-ti výher, jedné remízy a jedné prohry.

V našem teamu je CHEATEEEEEEEEEEEEER

TeamExit is CHEATIIIIIIIIING!, thats what we are hearing from Czech and Europe. Here is what happened, for everyone to know. Wefa has two accounts - one with honor 100 and second one which he is using now. As it is, after account creation, theres a long boring phase of completing trainings. And thats where problem is.

Ano, to se ozyva ze všech stran a ze všech koutů evropy. Rozhodli jsme se uvést celou věc na pravou míru a seznámit všechny co se vlastně stalo. Wefa má dva účty. Jeden s honorem 100 a druhý lamácký na který hraje momentálně. Jak to tak bývá po vytvoření účtu nastává nejméně zábavná etapa splnění tréninků. A tady vzniknul celý problém.

Videocast na Pwnage TV

Dnes v noci si určitě nalaďte Pwnage TV. Odehraje se tu velmi zajímavý zápas mezi AAO BETAS & AAO DEVS VS. AAO VOLUNTEERS. Přidávám info o zápase a odkaz na TV:

January 22nd Tuesday at 9pm est.
BETAS & DEVS VS. VOLUNTEERS
Teamspeak IP: 88.198.194.26:8767
Watch the match live at: http://pwnage.tv/Channel-1/

All are welcome to join teamspeak while spectating the match with live announcers provided by Pwnage Tv.

Novinky ze světa AA

 Už dlouho tu nebyl článek o tom co se vlastně v AAčkách děje tak sem sesmolil takový malý souhrn. Mrknem jak na českou tak hlavne na evropskou scénu.

První Zaffovo video - aneb .hunters v akci

Ještě před vznikem exitu jsme spolu v .hunters udělali celkem pěkné videjko. Je udělané poměrně zvláštní metodou, nikoli pomocí frapsu, ale pouze ze screenů focených v co největší rychlosti za sebou. Režie se ujal Zaff a podíleli se na něm všichni členové bývalého klanu .hunters krome KAM!KAZE, ktereho jsme nepozvali. Video se jmenuje Operace Kuvajtský šíp. Jeho kvalita není nijak valná, ale myslím že i po dvou letech stojí za to. Stahujte zde. Velikost souboru je 31MB.