- Team Exit - at One Night Cup 5

Po druhé jsme se účastnili One Night Cupu, který jsme hráli čistě for fun. Proto taky zápasy nepíšeme do výsledků, ne snad že by sme se styděli za prohry, ale proto že to hrajeme bez nějaké přípravy a tak nějak pro pobavení. Proč tedy o tom dnes píšu?

Povedla se nám velice kuriozní věc: a to sice tento turnaj vyhrát. Nesešla se sice best off týmy z Invite, ale hodně dobří soupeři z Inter a Open (kvalitativně dobří). První kolo jsme potkali team IceNine.EU , který tvoří původní sestava Secret 23. Na mapě sandstorm jsme si proti o hodně lepšímu soupeři moc nevěřili. Nakonec se nám celkem jednoduše povedlo vyhrát 7-2, především díky templayi a občas díky trošce štěstí.

Na druhý zápas jsme se přesunuli na Weapons Cache proti NL týmu Schuttersgilde der Pilsdrinkers. Začali jsme za assault a vyhráli 4 kola. To nás natolik překvapilo, že jsme si postupem do finále byli celkem jistí. Za defence jsme soupeře nepustili vůbec k ničemu a zápas ukončili zápas výsledkem 7-2.

Finále se odehrálo na mapě SF CSAR proti portugalskému týmu SnowBall Crashers. Opět jsme začali za assault a po 3 prohraných kolech jsme nabrali dech a díky Wefovi a G-mu jsme další dvě kola urvali, pak Slim narushoval north s klukama a sám chudinka samotinká je všechny vybotil :). Za defence jsme je opět k ničemu nepustili (teda skoro, občas trochu štěstí) a my se stali vítězem ONC Cupu 5.

- Team Exit - 7-2 IceNine.EU
- Team Exit - 7-2 Schuttersgilde der Pilsdrinkers
- Team Exit - 7-3 SnowBall Crashers

One Night Cup 5 winner - Team Exit -

Na závěr bych všem doporučil se tam přihlásit a zahrát si to. Spoustu se tam naučíte a hlavně si užijete spoustu srandy. Ke konci snad jenom zmíním, že předchozí cup se nám nepovedl a my prohráli hned první zápas proti Zeugma Gaiming.

Dnes jsme hráli v sestave: Slim, G, Fixie, Wefa

Gj...

Gj...

Dobře kucí...

Dobře kucí...

nice, uz abychom meli

nice, uz abychom meli vitrinku kam si ty pohary davat :)

hehe

Že by skrytý útok na jjK :)

otevreny utok je na foru :D

otevreny utok je na foru :D