V našem teamu je CHEATEEEEEEEEEEEEER

TeamExit is CHEATIIIIIIIIING!, thats what we are hearing from Czech and Europe. Here is what happened, for everyone to know. Wefa has two accounts - one with honor 100 and second one which he is using now. As it is, after account creation, theres a long boring phase of completing trainings. And thats where problem is.

Ano, to se ozyva ze všech stran a ze všech koutů evropy. Rozhodli jsme se uvést celou věc na pravou míru a seznámit všechny co se vlastně stalo. Wefa má dva účty. Jeden s honorem 100 a druhý lamácký na který hraje momentálně. Jak to tak bývá po vytvoření účtu nastává nejméně zábavná etapa splnění tréninků. A tady vzniknul celý problém.

Wefa after creation of new account used publicly known bug, where one training is renamed and instead of doing time-consuming SF training, some quick training is done. Unfortunately after 2 - 3 years of public-broad usage of this bug by people with more than one account, AASA decided to punish them. Last question is, if wefa is a true cheater. Yes, it is a exploit. But not a reason to call someone a cheater. Wefa of course stays in the team, as one of the top players and a friend, and we do NOT consider him cheater. Take a look at AASA website, where in last days dozens of similar ban appeals are added. Unfotunately, people who did trainings in the past and were not patient enough to do them all again are punished for their mistakes and for a game bug that still wasnt fixed.

Wefa přizakládání druhého účtu použil všeobecně známou chybu hry, kdy je možné přejmenovat trénink za jiný a místo sf tréninku si tak splnit pouze dvakrát nějaký jednoduchý trénink. Bohužel po asi půl roce, respektive po 2-3 letech, kdy je tento bug používán převážnou většinou lidí s více než jedním účtem, za to AASA začala banovat. Závěrečnou otázkou tedy je, zda-li je wefa cheater. Samozřejmě to byl podvod o tom žádná, ale když mu lidi kvůli tomu říkají na publicu cheater to je trochu na pováženou. Wefa samozřejmě u týmu zůstává. Abyste si nemysleli, že je to nějaké divné tak se mrkněte na stranky AASA, kde v posledních dnech přibývají desítky a desítky ban appealů se stejným problémem. Bohužel je to tak že lidi, kteří si už jednou těmi tréninky prošli a nechce se jim je dělat znovu teď doplácí jak na svoji hloupost a chyby a také na chybu hry, kterou nebyl schopen zatím nikdo opravit.

EDIT: If anyone is interested, here is saved version of AASA forum thread related to wefa's ban AASA forum

dmnce no, ja osobne jsem

dmnce no, ja osobne jsem taky na druhym uctu udelal ten trenink takhle,ale samozrejme jsem potom soubory vratil do puvodniho stavu, protoze jsem tuhle kravinu predpokladal. Prijde mi ,ale jako dost divny za to banovat, protoze jsem osobne videl, kolikrat kick ze serveru za neschodu MD5 v jinejch mapach.

hmm..

Právě, že jsem ty soubory vrátil zpět, dokonce jsem asi týden na to formátoval a tedy všechno bylo nové a do té doby mě to ani jendou nekoplo.. Další vtip je v tom, že jsem tím neudělal ani jeden trenink, neboť já blbec to špatně pochopil, viz jak jsem nejlehčí trenink nahradil nejtěžším SF :D Takže tím nemám udělané vůbec nic, ani ten druhý acc, neboť ten mi udělal jjK normálně, za což ještě jednou děkuji.. A jak řikal F, zabanovali 100ku, na které už treninky byly :)

prejmenoval to samozrejme

prejmenoval to samozrejme zpatky, osobne mi unika jak na to vubec dosli, a hlavne proc zabanovaly tu stovku kdyz ten podvod delal na tom druhem.... :D :D

Mám 5 účtů a furt nic:-)

Jediný můj první účet jsem jel vše jak se má....Druhý účet jsem ošmelil plazení aneb SF výcvik. A největší prdel jsou moje další 3 účty krom základního střílení a shoothouse jsem všeechno udělal díky ted už tak jednoduchámu tréningu " běhání":-) Tak jsem zvědavej kdy ho dostanu i já....:-) Takže, že by brzo další zabanovaný cheater v našem klanu?!:-D

mám stejný problém. Taky

mám stejný problém. Taky nechápu proč by banovali "křišťálově čistej účet" :)) Jináč druhej účet jsem obložil stejným způsobem :))

Právě že si to zpátky

Právě že si to zpátky nepřejmenoval, nebo si spíš nevšiml toho že překopíroval Eagle Tower EandE treninkem, pak se divil že mu to nejde a dal si vesměs EandE 2x :)

poctivě

já si udělal 3poctivé acc a nic neřeším :D jestli se někde objevím, tak jedině pro to, že jsem noob :D

Cheater...spíš bug a neschopnost!

Já se k tomu nevyjadřuju, jen vím že wefa je čistej a jeho bojový umění není spojené s podsvětím, protože já mám bana taky za něco co jsem neudělal ale přitom to dělal bratr za svůj účet, akorát na mém PC.Jo a mám jednoho fandu kterej se občas připojí za mnou na server a řve že jsem na BAN acountu nějakym nebo co a že jsem cheater...

Drome....Ale rozdíl je v

Drome....Ale rozdíl je v tom, že wefovi věřim, že to neni za cheat a tobě nevěřim, že to udělal bratr:-D

bych řek, že je to

bych řek, že je to každýho věc, jak hraje, ale číty používaj jen lumy a malý děti :))

njn asi uz dosli cheateri,

njn asi uz dosli cheateri, ze maj cas se zabejvat takovejma kokotinama. Smula , ze si to nevratil jak to melo bejt, jinak na to nemuzou snad dojit. Dneska uz bych ani na dalsim uctu treninky neresil, kdyz je tam ta nova funkce a 20 honor bohate staci :D

lol, to je dobrej gol,

lol, to je dobrej gol, bannovat za bug ve hre. To je jako kdyby si za fastswap nebo skakani pomoci flashe dostal taky ban :D

za dva roky se toho muzes

za dva roky se toho muzes dockat :D :D ze si to kdysi pouzival

to Conan: problem je v tom ze odchytit public hacks neni zadny problem a nezabere to ani cas, no a private hacky oni proste nezjisti tak se asi zabyvaji picovinama

hmm 2.

Nevím jestli jsi Conane četl můj příspěvěk.. Nebo já to tam možná nenapsal, já to vrátil, i my Dejvid poslal ty soubory a jak jsem napsal jsem týden na to formát a nově AA..

Jo samozrejme , ze jsem to

Jo samozrejme , ze jsem to cetl, jenze kluci z AASA nemaj narok zjistit nijak, ze jsi mel tyhle mapy zmeneny pri delani treninku. Asi si to zmenil proste blbe no a pak to na AASA serveru naslo neschodnej MD5 hash u ty mapy...stejne to nic nemeni na tom, ze jsou to vylizany dementi ,kdyz kvuli tomu banujou. Si ty mapy muzu klidne smazat, kdyz mam treninky hotovy a ty blbecci mi nemaj co kecat do toho jaky mapy v ty slozce...defakto ti zadnej podvod nedokazali.

Jansý, je to kravina, ale

Jansý, je to kravina, ale oni se vtom vyžívají, každý den přibývá poměrně dost lidí..

G-Father smrdí...

G-Father smrdí...

Nechci to tady rozjíždět,

Nechci to tady rozjíždět, nebo popichovat. Ovšem podvod je podvod. Spousta lidí si tréninky poslušně dělá u x účtů. A todle lízání prdelek, že to dělá další stovka lidí. Vždyť jde jen o trénink. Stovky lidí hackují.Tak asi je to taky přijatelné ne? PODVOD JE PODVOD A PATŘÍ MU TO. MĚJTE SE PĚKNĚ.

==poižlliocooooooooooooooo

==poižlliocooooooooooooooo jtyyyyyyyyyyyys siá podvooooooooooooooooooooooooooooooood

Inu, víc sraček z tebe asi

Inu, víc sraček z tebe asi nevypadne.

běž si uvařit čaj a

běž si uvařit čaj a nelez sem, protože tady na tebe nemá nikdo náladu ...

btw. ty sračky typu

btw. ty sračky typu "nechtěl jsem to tady rozjíždět" si nech pro nevím koho ... třeba pro babičku, nebo pro nějakého zasraneho politického populistu!

warme nech to bejt

To neřeš...nemá to opravdu cenu.... Hlavně,máma mi vždy řikala, abych se nesmál hloupým lidem.

hmmm..

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

rofl :D

rofl :D

krásně jsi si to tady

krásně jsi si to tady rozjel. Nandal jsi mi to.