První Zaffovo video - aneb .hunters v akci

Ještě před vznikem exitu jsme spolu v .hunters udělali celkem pěkné videjko. Je udělané poměrně zvláštní metodou, nikoli pomocí frapsu, ale pouze ze screenů focených v co největší rychlosti za sebou. Režie se ujal Zaff a podíleli se na něm všichni členové bývalého klanu .hunters krome KAM!KAZE, ktereho jsme nepozvali. Video se jmenuje Operace Kuvajtský šíp. Jeho kvalita není nijak valná, ale myslím že i po dvou letech stojí za to. Stahujte zde. Velikost souboru je 31MB.

Dík Zaffovi za připomenutí :)

:(

Toto video jsem uz jednou videl, ale porad se na nej znovu podivam :) co bych dal ted za hunters a ty stary dobry casy ...

Tož videjko je pěkné a je

Tož videjko je pěkné a je na co se dívat. Jen bych tam mrsknul jinou hudbu. Jsem sice buznička přiteplená, ale tohle je i na mě moc hot. Ale jinak fakt super.

No ZAF je asi větší buzna

No ZAF je asi větší buzna :))

Bob

slzu jsem zamackl :)

download speed vyssi nez

download speed vyssi nez 3MB/s :) nice, od vas asi budu stahovat novou verzi AA :)

Taky mačkám slzy,jak

Taky mačkám slzy,jak takové sračce můžete říkat video.Je to tupá slideshow.A i když jsem v té době byl členem .hunters tak si nepamatuji že bych se na něm podílel(jsem velmi rád),protože jsem nebyl přizván-zase lžeš.Pořád pracuje Urban v HP Tronic v Prštném?FUCK OFF EXIT :))

a kde tam vidis svoje jmeno?

a kde tam vidis svoje jmeno? Tuhle domyslivost u lidi obdivuju. Asi ti v australii slunicko vypalilo z mozku i ten zbytek mozkovych bunek co ti tam zbyl, co? ;-). nt

zmena

Na tuto tvoji zadost jsem clanek upravil aby ses necitil urazen.