Novinky ze světa AA

 Už dlouho tu nebyl článek o tom co se vlastně v AAčkách děje tak sem sesmolil takový malý souhrn. Mrknem jak na českou tak hlavne na evropskou scénu.

  • OPERATION SHROUDED EAGLE - alias, nová mapa do Americas Army. S prominutím je to totální děs. Asi nemá smysl vyjmenovat co je na té mapě špatně a co nás sere, a tak sem zkusil přemýšlet co je na té mapě dobré... hmmm napadl mě snad jenou parkour, který jsme s G a Orlem jednou zkoušeli. Jinak je to fakt hrůza.
  • Česko-Slovenská liga - už dlouho nám tu kluci slovenští podstrkávají, že plánují rozjet novou ligu. Sám jsem na to zvědavý, zatím moc informací neprozradili. Doufám, že si kluci dávají záležet na pravidlech a hlavně, že seženou dost aktivních týmů.
  • CALeague - tady bych rád zmínil, že v Inter a Invite nám skončila regulérní sezóna, respektive dnes končí a příští týden, by snad mělo začít play-off. Nám se zatím daří celkem dobře i když dnes to vidíme na těžký debakl :)
  • OneNightCup - novinka, která snad trochu oživý mrtvou scénu AAček. Jedná se o jednodenní turnaje, pro osm týmů. Jestli si chcete zablbnout neváhejte a přihlašte se, nebo nám písněte na forum guid a nick a můžete blbnout s náma. Turnaj pořádá jeden z top evropských týmů eclectic Minded (eM&)
  • eDrama - na dramátku se točí zajímavé info. Dva z top hráčů evropy dostali ban jak od AASA tak i od TWL a ostatních. Je to ceklem zajímavá story výmluv atp.. uvidíme jak to dopadne. Jo jedná se o hráče Sickmatic (fbl.) a DoPe.vtx.