Co je "tracker" a jak se používá

Určitě jste už slyšeli o "trackeru". Pokud vás zajímá co je tracker zač a co nabízí, jsme zde pro vás :)

ArmyOps tracker (http://aaotracker.com) je fenomén, který nemá v světě Americas Army obdoby. Jde o jedinečný projekt, který zaštiťuje rozsáhlá fóra, má vlastní download databázi, a co je hlavní, je to momentálně jediný způsob jak najít své kamarády ve hře. Dále nabízí kompletní statistiky pro každého registrovaného hráče (zabil/byl zabit, fragrate, to vše i pro všechny mapy zvlášť a další). Můžete se podívat na můj učet, ať víte co můžete čekat. Je to prostě ojedinělý způsob jak zdarma rozšířit hru o další rozměr.

První krok k používání trackeru je registrace. Prvním krokem k ní je samozřejmě otevření hlavní stránky, kdo by to byl řekl, že? Takže, jdeme na aaotracker.com. Zde si všimněte vlevo nahoře přihlašovacího boxu. Tlačítko "register account" je pro nás jako stvořené. Dále postupujte dle návodu na stránkách - pozor ale na "secondary email", když ho nastavíte nebudete ho už nikdy moct změnit - stalo se mi, vím o čem mluvím. Po potvrzení už jen čekejte na mail od automatu. Pokud nedojde do řekněme 3 hodin, projděte si "spam" - je možné, že registrační email byl vyřazen antispamovou ochranou...

Tak, dejme tomu, že váš uživatelský účet už je aktivován. Nyní jděte znovu na aaotracker a přihlašte se. Na horní liště (fakt úplně nahoře) je tlačítko "User-CP". Tak, v boxu "ArmyOps Tracker Settings" (druhý od zhora) je tlačítko "Tracker control panel". Tam je třeba nastavit váš Americas Army nick. No, a pokud uděláte toto vše, nyní když se připojíte na server budou lidé (samozřejmě nastavitelné) schopni se připojit k vám na server bez toho, aniž byste jim museli psát IP adresu - najdou si ji sami :) Vy si můžete vytvořit seznam svých přátel a vždy při připojení na tracker uvidíte okamžitě zda hrají... Dále tracker podporuje sdružování hráčů do klanů a tak dále, ale to už si přečtěte sami :)