Novinky

- Team Exit - + funka little meeting in Prague

Vzhledem k tomu ze jsem minulý tyden měl cestu do praglu, rozhodl jsem se svolat teamovou poradu u piva a přizvat i jednu lamu z enVision (ano je to funka). Kubik naposlední chvíli bohužel odmítl a tak jsme se sešli v sestavě: Fixie, G-father, Filka, Funka. Dali jsme pár piv, ano i filka (týmový abstinent, zvládl celé jedno pivo, druhé cucal jako mlíko) a dobře pokecali. Na závěr jsme spáchali jedno foto, které nemůžu dostat z telefonu. Já těm sráčům říkal dejte mu normální telefon ať nás cvakne, oni na mě čuměli jako kdybych přijel z moravy :( kde lidem věříme. No teď je foto bezpečně uloženo na mojem telefonu a nemůžu ho dostat ven. Inu lepší než kdyby funka přišel o svůj nablýskaný iPhone :)

Doufám, že podobné setkání brzo zopakujeme. V prosinci plánuji další návštěvu Prahy, tak se chystejte :)

P.S: Fotku dodám hned jak se mi jí povede z mobilu vypáčit :)

National Cup se blíží

Zdárek všem co se občas mrknou na náš web. V brzke době přijde velká AAčková událost a sice NationalCup. Pořádá ho ONC organizace a můžu s radostí zdělit, že jsme byli nasazení mezi nejlepších 12 zemí. Ostatní se poperou v kvalifikaci o zbývajících 8 míst. Nerad bych aby to dopadlo jak minule, že to byl turnaj pouze s účastí PW a občas někdo z extáze. Rád bych zde viděl lidi z UCC, doGu, Exitu a ojedinělého funku :p. Jako kapitána bych viděl pravděpodobně buď funku, nebo ideálně někoho z CSC, ať jsme v tom všichni. Písněte kdyžtak vaše návrhy a váš line-up do fóra, kde o tom můžeme pokecat.

ESL Euro League Season III

Zítřejšími zápasy nám oficiálně začíná ESL Euro League s pořadovým číslem tři. Spolu s warmem jsme se rozhodli vydat článek, ve kterém Vám přiblížíme nadcházející sezonu, některé týmy a v neposlední řadě rozhovory s českými týmy.

Videocast finále CAL-i

Článek? na našem webu? WTF? Jo taky sem překvapený, že sem se odhodlal tu zase něco písnout. Považuji ale téměř za povinné o těhle věcech informovat, protože zkušenosti získané sledováním finálového zápasu, jsou k nezaplacení. O co tedy jde?

CAL Euro Invite Final:

Epsilon eSports vs. Shift Six / IceNine.eu

Mapy:
Weapons Cache SE


Pipeline

Casters: Orange Devil and Sickmatic
Nalaďte si na: http://www.e-rev.tv (případně na našem ventu bude přímá ip k zápasu, která zabrání lagům)

Bude castované živě díky E-Rev.tv! Dnes tedy ve středu 9. července v 20:30, připadné dotazy (nejede to, seká se to, co sakra s tím atp... na fóru, nebo na našem ventrilu)

New season in CAL, - Team Exit - v CAL Main

New season called Cyber Amateur League has yesterday begun by dividing the participating teams into competition groups. This league is well known, so there is no need for introducing. -Team Exit- will naturally participate and this team has been chosen into CAL Main division for the first time in it's history! Another 15 teams will be competing along with us there. Eight best teams were placed into CAL Invite part of competition and the rest will fight each other in CAL Open part of competition. After many seasons CAL came up with change in playing time. It's changed from Wednesday to Thursday 20:30. This change in playing time is 'cos of FGL League, which is coming to start soon too.

CAL Main is divided into two divisions with eight teams in each. In the following scheme are all teams assigned independent of positions in divisions:

Včera rozdělením do skupin odstartovala nová sezóna Cyber Amateur League. Tuto ligu, zná asi každý, tak ji netřeba představovat. - Team Exit - se samozřejme zůčastní, a poprvé v jeho historii byl vybrán do CAL Main divize. Spolu s námi zde bude soupeřit dalších 15 týmů. 8 nejlepších týmů bylo umístěno do CAL Invite a zbylé týmy se poperou v CAL Open. Po několika sezónách přistoupilo CAL na změnu hracího dne, který se ze středy přesouvá na čtvrtek 20:30. K této změně dochází kvůli lize FGL, která by také brzo měla odstartovat.

CAL Main je rozdělena na dvě menší divize po osmi týmech. V tabulce jsou uvedeny všechny týmy v CAL Main nezávisle na divizi.

HotFix 2.8.3.1

Dnes vyjde hotfix k Americas Army. bohuzel je to horší než jsme čekali a bude stát pravděpodobně uplně za hovno :( . zatím nepotvrzene info zde:

UPDATE 3 : Tak to není fake. Vazne je to release not, ale co je důležité je, že opravili konzoli a demo sound bug si mužete opravit sami viz dole.


Americas Army SF Overmatch Patch v2.8.3.1
Beschreibung: Note:
Der Download wird am Dienstag freigegeben!
Download get approved on Tuesday!
This patch was created to address a few minor issues prior to the next release of America’s Army.

Novým členem Teamu Exit se stal Warm.

Yesterday we accepted new member Warm. I hope he will help us and he will enjoy his time in exit. GL & HF. At the same time, one of us decided to leave us. Its our friend Flames. Because he didnt have much time he decided to join SNFL and help them little. Wish u GL and HF friend.

Do našeho klanu přibyla další posila. Pro většinu známá firma Warm-píča s.r.o. . Doufejme, že se mu u nás bude líbit a že podá dostatečné výsledky, aby se zároveň líbil i nám. Zároveň nás dnes opustil náš kamarád Flames, který se rozhodl vypomoci klanu SNFL.

Takže GL and HF oběma ať už v Teamu Exit nebo jinde.

America Army 2.8.3 comming today

Dnes večer v osm hodin vyjde celkem překvapivě nový patch Americas Army. Co v něm bude nového jistě všichni víte. Menší učinek flashe, rychlejší přebíjení atp...

Stahovat už ale můžete nyní!!!! Jsou přístupné pomocí torrentu který je k dispozici z 99.9% procent ten poslední bit, nebo byte bude uvolněn dnesk večer v 21:00.

2.8.3 Patch
2.8.3 Full Install

AA:SF (OVERMATCH) V2.8.2 RELEASE

America's Army: Special Forces (Overmatch) v2.8.2 je nyní dostupná ve všech obvyklých zdrojích. Nová verze obsahuje dvě nové vzrušující mapy: Rummage, což je rychlá mapa v městské zástavbě a SF Hospital SE, což je předělávka stařičké ale o to více oblíbené mapy.

Ve zkratce:

* Voice Activation Control
* Polní ošetření
* Vylepšený Scoreboard
* Podpora LogiTech G15
* Podpora TrackIR

Team Exit ... konec ... ?

Po odchodu 3 stálých členů se náš tým dostal do existenčních problémů a rozhodl se na čas ulehnout do spánku. Bohužel ve čtyřech atkivních hráčích se jaksi hrát ani trénovat nedá a tak po dobu naší neaktivity budeme hledat někoho kdo doplní naši sestavu.

jo a Team Exit never die ;-)