National Cup se blíží

Zdárek všem co se občas mrknou na náš web. V brzke době přijde velká AAčková událost a sice NationalCup. Pořádá ho ONC organizace a můžu s radostí zdělit, že jsme byli nasazení mezi nejlepších 12 zemí. Ostatní se poperou v kvalifikaci o zbývajících 8 míst. Nerad bych aby to dopadlo jak minule, že to byl turnaj pouze s účastí PW a občas někdo z extáze. Rád bych zde viděl lidi z UCC, doGu, Exitu a ojedinělého funku :p. Jako kapitána bych viděl pravděpodobně buď funku, nebo ideálně někoho z CSC, ať jsme v tom všichni. Písněte kdyžtak vaše návrhy a váš line-up do fóra, kde o tom můžeme pokecat.

GL & HF

- jestli se to teda ještě tak píše :D
dolítl mi od filky odkaz, tak na něj ťuknu a když už jsem tu, tak zanechám nějakou stopu :D
vidím, že AA se ještě hrají a zrovna má být zase nějaký mezinároďák, kterej určitě povzbudí náružívé hráče, bude hodně srandy, ale taky hodně vzteku, zklámání a nasraných hráčů :D - ovšem tak jak to bývalo vždycky - bez toho to prostě nejde. Doufám,že se sejde dobrej tým a ukážete těm zapoceným prdelím z nímandova, že i v malé zemi jsou velcí pařani !!! :)) Tak držím palce a výsledky budu sledovat, doufám, že mě a ostatní jak active tak inactive hráče potěšíte :)
Tak jak už jsem víše psal gl & hf a fair play !

Nějak tak ... gl

Hodně štěstí chlapi ... uvidíme se na bojišti :)

drž hubu jo :D

drž hubu jo :D

wefíku .)

na koho to bylo? :) no co už ... turci mě požádali abych je reprezentoval a sestavil jim tým .) stejně bych se do českého výběru nedostal :D:D:D

Na Slimáka :D

Na Slimáka :D

máš štěstí

máš štěstí šmejde .)

lol

ahoj dejte tam hlavne tatrana a kennyho a dyztak me mam good cheaty dneksa sem je zkousel a nejsou spatny.

omgwtfnoobcheaterhackerkickba

omgwtfnoobcheaterhackerkickbanfuckhimupdamnnoob

Njn

Hold malé dítě se nezapře, viď, dezertíčku. Ale až ti narostou kuličky tak se to možná spraví... ale spíš ne..