Sitrep k verzi 2.8.1

Tak je to tu zas, vývojáři Americas Army se nás rozhodli počastovat novým patchem, který nese číslovku
2.8.1. SMU GH Map Pack. Verze 2.8.1 nám představí práce studentů z Southern Methodist University. Mimo čtyř nových map, které si rozebereme za chvíli, přidá patch i nějaké ty záplaty a vylepšení..


Mapy


SF Refinery:


Půjde o ochranu rukojmích v mapě podobné něčemu mezi Pipeline a Dockside. Protože druhý tým by musel rukojmí zabít, půjde podle mne o COOP.


SF Oldtown:


Úkolem bude zajistit kufřík v prostředí podobné Dusku. Půjde o CQB a pravděpodobně o dynamické objectivy. Dle mého názoru velmi nadějná mapa.


SF Floodgate :


Rozvědka zaznamenala nárůst teroristické aktivity v okolí vodní elektrárny. Pokud se teroristům podaří obsadit nebo zničit toto zařízení, vesnice v údolích budou zaplaveny. Zajistěte tedy elektrárnu a zabraňte terroristům v rozmístění bomb. Jasný COOP v zajimavém prostředí.


SF River Village :


Nepřátelstké síly zabraly malou vesnici a používají ji nyní jako centrum pro své operace. V městečku se nachází blíže neurčený počet civilistů a úkolem dne je zajistit 3 objectives a získat kontrolu nad vesnicí. Tato mapa vypadá a zřejmě se i bude hrát jako Border, který přišel ve verzi 2.6 a okamžitě se stal jednou z nejoblíbenějších map.

border přijel už ve 2.6 :)

border přijel už ve 2.6 :)

border

thx, opraveno, dale neoverovano.