TWL proti [CCMDS] na Weapons Cache, 8:4

V pořadí šestý zápas v lize a zápas jeden z nejdůležitějších! Výhra by nás velmi přiblížila play-off, prohra by nás pak pravděpodobně účast z play-off vyřadila. Trénovali a scrimovali jsme opravdu tvrdě, ale i tak jsem vědel že to bude velmi těžký zápas

Začali jsme za assault a vrhli se do boje s plnou vervou. Prví kolo jsme hráli trochu opatrněji a díky parádní souhře jsme hned první kolo vyhráli. Druhé nás soupeř lacinně rozstřílel a tak jsme třetí kolo zkusili mocný rush středem a soupeře jsme rozstříleli ještě na secondary. Následovali dvě prohry a rozhodli se, že poslední kolo prostě dáme. No a dali jsme :-) . Výsledek 3-3 za assault nám dával velké šance.

Za defence jsme hráli svůj standard a nemá smysl o tom nějak víc mluvit protože většina kol končila bez jediné ztráty. Až ve čtvrtém kole jsem udělal takovou pičovinu že bych se nejraději zabil. Soupeř pak narushoval ventou a totálně nás vyownil. Páte kolo za stavu 6:4 pro nás zbyl Wefa sám v souboji 2:1 a dvěma parádníma headshotama nám zajistil velmi cenné tři body. Hlavní owneři ovšem byli spolu z Wefou, jjk a g-father. Na mě ze slimem zbyla ta černá práce, ale i ta byla potřebná k vítězství! Celkem vzato 8-4 pro nás a play-off klepe na dveře!

Klady: Skill, Teamplay, perfektní příprava :-)
Zápory: moje debilita v jedno kole...!

Zúčastnili se: wefa, jjk, g-father, slim, fixed

HooooooooaH !!!

HooooooooaH !!!

ccmds

Good job everyone!

co dodat ?

snad jen gg & gj (=

achjo Rimsy ...

muzu se zeptat cos provedl? :D ja predpokladam ze jsi zbytecne rushoval jak te tak znam