CAL proti ^oMg^ na MOUT McKenna, 8:6

kenna
Dnešní den nás čekal již čtvrtý zápas v Cyberathlete Amateur league a to proti finskému klanu Original Massacre Group na mapě MOUT McKenna. Po předešlých nezdarech jsme věřili v naši první výhru, která se zaslouženě dostavila.

Soupeř si jako začínající stranu zvolil Honor. Hned od prvního kola jsme poznali sílu nacvičeného spammu. Soupeřův obranný val okolo objectivu C eliminoval každý náš útok. Kolo za kolem jsme zkoušeli prorazit, ale naše snaha vedla spíše k oslabení týmu. Přeci jen jedno kolo jsme na soupeře vyzráli a urvali cenný bod do dalších bojů. Do druhé poloviny zápasu jsme přecházeli za nepříznivého stavu 1:6.

Před námi stálo posledních 7 kol, které měli rozhodnout o vítězi. Drželi jsme se nacvičené taktiky, která nesla své ovoce. Soupeř zkoušel všemožné útoky tunelama, rushem či postupným útokem, ale naše čtyřka statečných urputně bránila a postupně kolo za kolem získávala převahu nad soupeřem. Stav jsme díky sehranosti srovnali a rázem obrátili ve vítězství.

Klady: Výborná hra a sehranost týmu za Honor.
Zápory: Málo tréninku, což mělo za následek špatnou hru za Loyality.

Zúčastnili se: -WeFa.exit-, -#Dr.Sl!m.exit-, -G-Father.exit-, -#B!ack.exit-

zasloužíte si respekt ..

zasloužíte si respekt .. jste fakt dobří

chtel bych te poopravit:

chtel bych te poopravit: "zasloužíME si respekt .. jsME fakt dobří" ;)
jinak fakt nice match
good report :)

Pochvala :)

Btw chtěl bych pochválit celý tým, protože za odvedenou týmovku za stranu Honor si jej opravdu zasloužíte.. Thx chlapi!!!

chtěl bych pochválit hlavně sebe:-)

No co dodat k zápasu....minimální příprava a výborný soupeř, kdo nezná nikoho z oMg bude znát alespon ]K[Jaakko.fi, který se zápasu za oMg zúčasntil...Uhrát takhle těžké mužstvo skillem je opravdu umění. Takže chválim SEBE....dlouho nic....a vás teda taky(aby se neřeklo):-). A sleduji to, že se tu začíná rodit něco velmi kvalitního jménem TEAM!

jaako

huh, jaako.fi? neni to ten co nam daval kdysi na CSARu a fixie ani neveril ze hraje fer? No klobouk dolu, dobra teamplay...
Jo a G nebylo to tak že si umřel ty .... dlouho nic.... ostatni co byli na serveru?

ne, jen si dělam legraci ;-)

jj G, uhrali jste je ale

jj G, uhrali jste je ale nejen skillem, ale i teamplayem. Kazdy vedel kde najde nekoho kdo mu helpne a myslim ze to je zaklad dobreho tymu. rozumnet si.

a musim dodat ze nejlip nam rozumi G pak dlouho dlouho nic a pak my vsichni :-D