TWL proti Eureka!- na SF SandStorm, 2:10

Sandstorm
Na tento zápas jsem se hooodně tešil. Eureka je jeden z top euro týmů a zahrát si proti tak zkušenému soupeři na sandstormu je docela zábava. Nastoupili jsme s odhodláním urvat alespoň dva body. Po dlouhé době si zahrál Zaff, doplnil ho JJk, M.T a já. Jak se dalo čekat ani dnes se na sandstormu počasí neumoudřilo a tak nám nezbylo než začít i v tomhle počasí.

Začali jsme za East, což je podle mně těžší strana. Jednak jdete přímo proti větru a pak máte písek v držce a to se blbě bojuje. Dostali jsme 6:0 i když několikrát jsme mohli vyhrát, bohužel v posledních soubojích, když to bylo jeden na jednoho, jsme nikdy nedokázali nasadit finální úder.

Za west jsme postupovali postupným útokem a celkem dobře nám fungovala spolupráce, každé kolo bylo velmi vyrovnané a konečně se na nás také usmálo štěstí, když jsme dvakrát s čistým štítem enemáky vystříleli. V předposledním kole spadl Zaffovi komp a tak opět 1v1 pro Eureku, a v posledním kole když jsme hrali ve třech nám soupeř nedal šanci. I tak jsme dva body uhráli což proti tak zkušenému soupeři, jako je Eureka je dobrý výsledek :-).

Klady: dobrá práce za west, občas dobrý skill, spolupráce
Zápory: velmi špatný east, dlouhý čas (7 min)

Zúčastnili se: Zaff, JJk, fiXed, M.T.

gj

proti takovému soupeři jsme neměli šanci i když potom jak jsme se rozehráli to nebylo špatné. chybí nám ještě lepší souhra! za west jsme každopádně byli lepší v souboji 1v1 což mě překvapilo

škoda, že jsem nehrál....

škoda, že jsem nehrál.... by to bylo obráceně... Ach jo pánové, až spravim kompa...něco vás teda naučim...

hh

ja bych mohl rict to stejny co G :D