AA má 8 000 000 uživatelů

Americas Army má už osm milionů uživatelů z více jak 60ti zemí světa a počet uživatelů roste zhruba rychlostí 150 000 za měsíc. Hoaah!
Plus ještě zajimavá mapka rozložení hráčů po světě -

mapa

docela vtipný jsou ty dvě tečky v grónsku, by mě zajímalo kdo to tam paří... tuleni?

Heroin

8 000 000 je pěkné číslo, ale musíme si uvědomit, kolik lidí má druhé učty. A za 2. kolik lidí bere hraní vážne. člověk si to dokáže dobře spočítat, když se podívá na to kolik učtů kterého honoru dosahuje. Drtivá většina h 21 nedosahla 94.2% H 21 - 40 ma 3.8% lol. Což je 98% takze "hráčů" má AA podle mne tak tech 60 000 kdyz tedy vezmu i nejake nizší h. tož tak to je jen odhad ale musime se na to divat objektivně

re: Heroin

Muzu akorat rict ze nejsi jediny kdo si toho vsiml :) Prislo mi ale ze tydle vypocty patri spis do komentaru nez do oslavneho clanku... Takze sem rad ze nejsem sam kdo umi pouzivat kalkulacku :)

Heroin

lol ted jsem se jeste díval a 4,5 mil ma dokonceny trenink tedy hruba polovina.

Hmm, souhlasím s heroinem,

Hmm, souhlasím s heroinem, ty čísla mluví sama za sebe. Bohužel hodně lidí si AA jen zdarma sežene, založí účet a opustí... Mnohem objektivnější by byla třeba statistika hráčů s H vyšším jak 30, to je skupina hráčů o kterých se dá říct, že se AA věnují a nebo alespoň trochu hráli.