TWL proti =]DFI[= na MOUT McKenna, 7:2

Mout McKenna
Nuže, zápas proti DFI(Die for It) na mapě Mout McKenna dopadl úspěšně, samozřejmě, jak jinak, dobře pro nás! Sestava ostrých chlapů Exit nedala nepříteli téměř žádnou šanci. Celý tým (Fixed, G-Father, Yuri, Zafadr a Motaba) byl natěšen a dychtil po celkem "levných" killech. Jenže zápas byl spíše v rytmu pomalém.

Strategické zabrání a následné bránění A a B za loayalty a B a C za Honor byl hlavním plánem. Já osobně sem očekával nějakou rezistenci od DFI, těžkou řežbu, masakr granátama, cokoliv, ale nedočkal jsem se. Náš protivník, byl zřejmě zaskočen defensivní činností našeho týmu a tudíž se občas snažil prorazit obranu zákeřnými útoky ze zálohy. Dík našim chybám se mu to dvakrát podařilo, ale to bylo od něj vše.

Fixed přiřazoval rozkazy a všichni se jimi řídili, spamoval spawnové pozice nepřítele, ale ten zřejmě vycítil nebezpečí, tudíž tudy cesta nevedla. Ale když se dostal do souboje v tváří v tvář, jeho SAW nadělala hotovou paseku. G nadával, že nemá žádné killy a vrhal se sám do útoků, které mu bohužel nevycházely, poněvadž nepřítele nebylo vidno, i když občas, když se ukázal, G mu hned zatopil! Nepřítel zřejmě pokaždé vyčkával na samotný konec kola, kdy se pokoušel prostřílet obranou, ale nějak zapomínal na čas. Mistr Zafadr byl hlavní dveřník, poněvadž já za sebou nezavírám dveře, když běžím na C pozici :). Ale i jeho umění s puškou se ukázalo být efektivní, ládoval olovo po všem, co viděl. Yuri dostal celkem těžší pozici: bránit, jak za Loyalty, tak za Honor vstupy do podzemních stok. Ošemetná to pozice, kdy je potřeba udržovat rádiový klid a poslouchat pohyb nepřítele v betonových trubkách. Ale Yuri funkci splnil, dva nepřátele ve dvou kolech překvapila jeho hlaveň. Já, co by nováček v týmu sem vůbec nepočítal s tím, že se zapojím do řežby, ale nakonec sem musel nastoupit na poslední chvíli. Je to celkem fajn dostat nějaký rozkaz a muset ho splnit za každou cenu. Dělal sem tudíž co sem mohl, ale obranný typ boje není má silná stránka. Párkrát sem jaksi zapomněl bránit pozici a nepřítel mě střelil dvakrát do zad. Naštěstí vše zachraňoval Yuri či Zafadr.

Po všem tom obranném, ale krutém boji sme nakonec, jak jsem již říkal na začátku vyhráli 7:2. Když nepřítel viděl, že již nemůže zvítězit jeho jednotka se zhroutila a dala se na zbabělý útěk :)

Klady: Celkem slušná obranna klíčových míst,strategická domluva
Zápory: Podle mne pomalé tempo a Jak řekl Fixed:"Sakra házejte taky ty granáty."

Zůčastnili se: Zaff, Motaba, G-father, Yuri, fixed

by Motaba

Velmi dobrý report :)

Velmi dobrý report :) Docela se bavím, jak sem už ale řikal - vážně středoveká interpunkce :)

No jo,já sem vždycky

No jo,já sem vždycky chtěl žít ve středověku :)

po intenzivnim zkoumaní,

po intenzivnim zkoumaní, znacek na mimozemskem telese, je jiste, ze mame, co docineni, s bytostmi nevidaneho intelektu:

njn profesionalni deformace :D

Jo, jasně, Rimmere.

Jo, jasně, Rimmere. Přesně tak!
Museli vypadat asi tak jako ... grilované kuře.

Fíííha

Gratuluji

No nic zvl.

neni proč gratulovat, byl to špatnej zápas.... Jen díky kvalitě protější strany jsme vyhráli. Naše strategie na této mapě se musí změnit a ustálit...

heh

Dost dobre napisany report. Dobre sa to citalo. Gratulace