Významnější klany cz/sk aao scény aneb kam jít, když hledáte klan

Dnešním článkem jsem se rozhodl zabruslit na tenký led naší české klanové aao scény a seznámit nejenom nováčky s klany, které naší českou Americas Army drží nad vodou. Klany jsem schválně seřadil podle abecedy, protože správně seřadit všechny klany podle jejich úrovně není vůbec jednoduché a podle mě - nemožné. Ale i tak tady máme klany silnější a slabší a vzhledem k tomu, že nové klany se objevují stejně často jako mizí, nemám v nich takový přehled. I tak na konci článku uvedu některé, které stojí za zmínku a v krátkosti je představím.

Name: Czech and Slovak Special Forces
Tag: -CS[s]F-
URL: http://www.cssfclan.com/
Tracker: -CS[s]F- tracker

Tento klan má zhruba dvouletou historii. Zdobí ho úspěchy i útlumy. Jeho síla spočívá v kvalitní přípravě na zápas. Dnes patří mezi stálice české scény. Je tomu zhruba půl roku co dostal klan velkou ránu odchodem Qwertyho, Aivyho a dalších třech hráčů (Squirrel, Pepo, Wintrs), kteří vytvořili dnes již neexistující klan reBorn. Ani to ale CSSF nezlomilo a dnes se již opět vrací v plné síle. Jeho tahouny jsou především Pavka, Eagle a Jonner, kteří jsou v klanu prakticky od počátků. Dnes se účastní ESL ligy a TWL ladderu a postupne si opět budují image silného a kvalitního týmu.Name: - Team Exit -
Tag: -name.exit-
URL: http://exit.pcland.cz/
Tracker: Team Exit tracker

Team Exit je relativně velmi mladý klan, funguje přibližně 2 měsíce. V klanu se ale objevují velmi zkušení hráči, kteří to s Americas Army táhnou už hodně dlouho. Základ klanu vznikl v říjnu roku 2006 spojením části klanu Squad Zero s Hunters, kdy členové hunters přinesli především taktickou část a Squad zero tu organizační. V nedávné době došlo ke spojení s bývalým klanem Extaze, který Team Exit obohatil především o skillovou část a vytvořil tak tým, který kombinuje taktiku, teamplay spolu se skillem. Od jiných klanů se odlišuje kontakty na přední světové týmy a osobnosti i svou informační činností pro zbytek komunity. Díky kontaktům a neustálé inovaci se počítá s jeho rychlým zlepšováním.Name: Pixel Warriors
Tag: [PW]
URL: http://www.pixelwarriors.cz
Tracker: Pixel Warriors Tracker

Snad nejstaršim aktivním (aktivitou myslím účast v ligách, turnajích, atd...) a fungujícím klanem u nás je klan Pixel Warriors [PW]. Tento klan již dlouhou dobu patří mezi špičku naší české scény a svou účastí v TWL dává všem vědět, že i češi se mohou pohybovat na vyšších příčkách v evropské lize.
Tento klan vznikl na konci roku 2003 původně jako MoH klan. Menší krizi zažil pri odchodu byvaleho vedeni (Zde, Tobias, DarkSoul), ale hlavně v poslední době je klan opět v plné síle zvláště s příchodem několika členů dnes již neaktivního eVACu (Evacuation Squad) a opět dobývá nejvyšší příčky v českých ale i evropských ligách, či ladderech. Klan se věnuje především hraní na public servrech s občasným trénováním a velkou porcí zápasů, především v TWL a ESL.Name: Slovak Attack Forces
Tag: [SkAF]
URL: http://www.skaf-clan.sk
Tracker: Slovak Attack Forces Tracker

Legendou slovenské Americas Army je klan Slovak Attack Forces [SkAF]. Je to prakticky jediný slovenský aktivní klan spolu s klanem Czech and Slovak Special Forces. Základem tohoto klanu je detailní příprava na zápas, tedy spousta tréninků, plánování taktiky a "málo zábavy :)", výsledky této přípravy jsou ale vidět a několikrát dosažené první místo v TWL 4v4 SF žebříčku toho může být důkazem. Klan se delší dobu potýkal s nedostatkem hráčů, ale především nedávnou "invazí" kvalitních posil z klanu eXtaze je SkAF opět plně připraven bojovat na těch nejvyšších příčkách jak u nás tak v TWL.Name: Phyrexian
Tag: ^Phx.
URL: http://www.phyrexian.cz
Tracker: Phyrexian tracker

Tento klan se povětšinu své dlouhé existence potýkal s nedostatkem či neaktivitou hráčů. Phyrexians je založený praktický čistě na publikovém hraní, méně pak na hraní českých soutěží. V evropských ligách tento klan nehledejte. Hlavní zbraní tohoto klanu je skill, taktika a tréninky jim mnoho neříkají, jejich metodou je "najít a zabít" a často je tato metoda velmi úspěšná. I přes jejich vysoký skill, nedosáhli na žádnou velkou trofej, s vyjímkou jejich spolupráce s polským klanem ZOMO kdy vyhráli GamePark turnaj. I Phyrexiani získali v nedávné době 3 velké posily o které ale v podstatě velmi brzy přišli. I přesto jsou boje schopni, ale evropské soutěže pravděpodobně dobývat ani nyní nebude. V českých luzích a hájích se ale konečně předvádí v plné síle a v domácí ESL lize okupují přední pozice.Name: Team U.R.N.A
Tag: U.R.N.A.
URL: http://urna.protector.cz
Tracker: U.R.N.A. tracker

Tento klan nedávno oslavil malé výročí 1000 dnů své existence a také se řadí mezi jedny s nejstarších. Vznikl spojením klanů [KIK] a U.R.N.A a vytvořil tým tak tým, který patřil mezi velmi aktivní české klany a reprezentuje naši aao scénu jak na české tak na evropské úrovni. Proč patřil? Bohužel je momentálně klan ve "stázi" a jeho aktivita se rovná nule. Jestli, kdy a v jaké síle se tento klan vrátí je zatím ve hvězdách, dle mého názoru to ale nebude v nejbližší době.Na závěr bych rád uvedl klany, které bohužel neznám natolik abych o nich mohl něco napsat, nebo jsou příliš mladé a nestihl jsem je tolik poznat. Určitě do tohoto článku patří a pokud mi někdo od nich něco pošle rád jim jejich profil doplním.

Name: Commados
Tag: {Commados}
URL: http://www.commandos.hostuju.cz/
Tracker: Commandos tracker

Name: Alied Mobile Forces
Tag: =AMF=
URL: http://www.amf-clan.net/
Tracker: =AMF= tracker

Name: Special Tactical Group
Tag: [STG]
URL: N/A
Tracker: [STG] tracker

A na závěr nejvetší český klan, který je ale bohužel také nejméně aktivní, i když převážně služebně mladší členové mají zájem na tom hrát alespoň české soutěže.

Name: Czech Soldiers Clan
Tag: (CSC)
URL: http://americasarmy.cz/
Tracker: (CSC) tracker

poznámka

předem bych rád upozornil, ze to clanek neni napsan proti zadnemu ceskemu klanu ani proti jednotlivym hracum, vyjadruje ciste moje nazory a je urcen ke cteni, pac tu s vyjimkou tatkoveho logu dlouho nebyl zadny clanek :-)

Proč to hned

napadáte. Pěknej článek.

Zapoměl jsi na GSW a zrovna

Zapoměl jsi na GSW a zrovna ty by jsi neměl :D ..
Jo a taky RR tu existují už mega dlouho ..

jj Zaffe mas pravdu, jak

jj Zaffe mas pravdu, jak budu mit cas hned je tam pridam, dik za info

STG

neni to nahodou Slovak Tactic Group??? kdyz jsme s nima hrali jeste za PGL tak to byli Slovak Tactic Group :)

stg

no podle me je odpoved jasna pri kouknuti na tracker.

omlouvam se teda ale ja se

omlouvam se teda ale ja se na tracker nepodival ani u jednoho clanu :-/

komentář

Dík že jsi nás tam napsal. :D

sepis par radku, dohod logo

sepis par radku, dohod logo 200x200 a rad vas hodim do popisu klanů... ale ja fakt o AMF toho moc nevim, s vyjimkou bandy starych chlapu co nemaji napraci nic jineho nez parit AAcka ;-)

Ok, brzy dodáme ;-)

Ok, brzy dodáme ;-)

Standing Naval Forces Atlantic

Vim, SNFL uz nejni co byvalo. Co odesla spicka ceske AA sceny, klan zazil tezkou dobu. Ale podarilo se nam opet prakticky z minima (2 zustavsi clenove) vytvorit opet klan, ktery chce hrat. Myslim ze by tady o nem mela zaznit aspon zminka, alespon proto, ze vas clen Slim (zdraviiim:-) take pod tagem SNFL rozdal nejeden frag. Hua.

www.snflclan.own.cz

..

Takt.. cO ? .. co to jeee ? :D lol

ehh

prosimte, jak muzes toto o nekom napsat(phx)aniz bys s nim nemel nikdy zadny kontakt, nic. neznas ho a napises takovouto naprostou mrdku, kvuli ktere se nam treba nepodari sehnat hrace?:D

omfg

omfg, nechapu co resis. Rimsy napsal svuj NAZOR na AA scenu a jeste upozornoval na to, ze nechce nikoho pohorsit!!! :)

Tak aby se vyjádřil i namyšlený pičlízač ===G===!

Tak, začal bych tím, že jsem rád, že nám to tu žije a že při cestě domu mi pod deštěm nastydly cecky, ale o tom někdy příště:-)

K článku:

Rimsy myslim si, že to bylo dobré téma informovat lidi o aao clanech. Ale aby nedošlo k omylu a nebo mě nikdo nechytal za slovo, tak bylo dobré udělat téma o tvých názorech na aao scénu. Všichni už tě z guestbooku znají, pokud ne tak tam vystupoval pod přezdívkami kréten, debil, čůrák, namyšlený kokot a zahleněná igelitka v žabím žaludku:-)

No co se týče toho popisu o phyrexien....Tak s rymsiho názorem souhlásím a opravdu si nemyslim, že to jsou mrdky, co napsal.

Je to taky můj názor a ty Visione nemůžeš nic jiného, než ho akceptovat a sám se vyjádřit a nebo mi ho konečně za tu dobu vašeho působení vyvrátit... ukaž herní výsledky a né fragrate nebo honor!
Neřekl jsem, že kdybyste chtěly, že budete stále jen clan na *****:-) Opravdu teď bude plno odpovědí typu: pojďte zahrajema, uvidí se... Ale tady nejde o jeden zápas, ale o celek!

Spíš buďte rádi že jsem to třeba nepsal já, já Vám tu klidně hodím peprnej koment o všech, plnej vulgarismů... a dobře z toho vyjdou akorát Exit, skaf a AMF.. protože ostatní klany mě ničím nepřekvapili, ale pouze zklamali. Ani alespoň to stále udržení prestiže!

Byla doba, kdy sem chtěl jít do jiného klanu při pomalu jistém rozkladu Squad Zero a řeknu na rovinu byly tu jen dva klany té doby do kterých bych šel a to je SKAF a PW...(škoda, že ty PW jdou dolu a né nahoru v nýnější době)

Written by G-Father ( mrdek je ve světě plno a JÁ JSEM TA NEJVĚTŠÍ)

Upozornění pro čtenáře: Píšu to sám za sebe a opravdu ať mi nikdo zas nevykládá, že mě k tomu navedl rimsy:-)

tO SEM SI MYSLEL ŽE TĚ K

tO SEM SI MYSLEL ŽE TĚ K TOMU ZASE RIMSY NAVEDE ..

Neni to uplne jedno? Tyhle

Neni to uplne jedno? Tyhle clanky akorat nekoho vyprovokujou kdyz nebudou presny... Ikdyz nehrajem tolik zapasu, tak me 100 honor a 56tisic kilu hrejou u srdicka :) precijen je to hra 4fun a ne mistrovstvi sveta

OMG

Ty jsi asi hodně zakomplexovanej. Řekni doma mámě ať ti utře mlíko z brady a naučí tě slušně se vyjadřovat. Příště se pokus psát trošku z grácií a hlavně tvý peprnosti nikoho nezajímají. Zamysli se. Hoah

to SvratkaCZ

Lol to je jako na mě?
Jednoduše a zřetelně:
Největší trapáci začnou s tim, že tvdí ostatním jak jsou mladí, jaké jsou to hrozné děti, hloupí....a zakomplexovaní:-) btw: Všichni kluci od nás ví, že zrovna já jsem nejméně zakomplexovaný.
Za druhé proč bych se měl slušně vyjadřovat? jsem vaginální výtok a ten se nevyjadřuje nikdy slušně:)! Pokuď je to na tebe moc a neuneseš mé nadávky určené na nikoho, tak sem nechoď...
Grácie? to mi nic neřiká:-) Takže smůůůůla
Ty moje "peprnosti" tu byly a vždy budou a vždy se najde někdo komu se nelíbí...A víš co mě je to jedno....

PS: Teď dělám přesně tu největší blbost na světě..odpovídam na spamy...

Jdu chcát a budu na tebe myslet:-)

ale, ale, ale ...

G, nelzi nam tady prosimte vsem jo??? Vzdyt vsichni vi ze ty jediny z naseho clanu jsi zakomplexovany. Ze jsi vaginalni vytok je sice moc pekny, ale co ... kazdy jsme nejaky.

neznat tě, tak si myslim že to myslíš vážně

piš tam ty smajly, jinak si každej bude myslet že mluvíš pravdu:-)

no hele ...

ja jsem se u toho strasne smal, ale ty smajly jsem tam nedal schvalne, aby sis prave myslel, ze to myslim vazne :D

G

kluci, fakt sem se takhle uz dlouho nezasmal :) Vis jak te vzdycky jebu G za to jak mluvis ale todle sedlo :)

LoL

Koukam, že jsi se moc nezamyslel. No jo, kde nic neni (v hlavě)ani smrt nebere. Jestli myslíš že jsi s tím důležitý, tak to teda nejsi.
Proč bych sem jako neměl chodit. Já se tady sprostě nevyjadřuju.
Chlapče já pamatuju možná dvakrát tolik co ty, ale na rozdíl od tebe aspoň tušim co to grácie je. Ještě jednou: než cokoliv napíšeš, tak nejdřív přemejšlej.

lol

jj to je G-Father :)))))

jj g je prostwe nulák

jj g je prostwe nulák

Ty musis byt ale

Ty musis byt ale debilek..bych chtel videt klan co by te chtel, vyjadrujes se jako prase a myslis jak nejsi vtipny, vytahujes se tu jak mistr sveta a pritom te vubec odnikud neznam, podle toho co pises bych se nedivil kdybys vubec nevedel ,co jsou AAcka za hru. Kristova noho kdo ho sem pustil :(

No tohle je nas G

A jestli ho neznáš tak ti fakt nezávidím, ale AAcka zna docela dobře, i když je to naše lamka, co G? :)

A jinak my ho určitě chceme, však už je u nás pěkně dlouho a bez něj by to nebyla taková sranda, jenže ty jsi to asi trošku nepochopil no :)

vsadim se s tebou jonnere je

vsadim se s tebou jonnere je G hraje aacka 2x dyl nez ty, pac to hraje od nejake verze 1.2 nebo tak nejak. ale jinak ber to v klidu, to on reaguje na vižna.... :-)

Fixi

to se radši nesázej. Určitě máš na mysli verzi 2.2 a ne 1.2. Na trackeru je reglej od 25.3.2005. Možná druhej nebo třetí účet. V každým případě 2x dýl než Jonner určitě nehraje. Abych to nakonec nehrál i já dýl než on.

Zase vedle

Ne, on opravdu nemyslel 2.2, ale 1.2 a tracker nic nevypovida o dobe hrani, ne kazdy ho snad musi mit ne?

Takhle ohledně mé doby hraní

Jak koukám rozjel se nám tu malinkej offtopic, ale co...alespoň má zaff co číst:-)

k mé historie a mojim pamětnostem:
Tak asi takhle, začal jsem hrát na verzi 1,3. Potom co jsem vyřešil komp, tak hraju od verze 1.5 aktivne, opravdu v te dobe me zas zlobilo připojení...hrozne kolisalo a proto nemelo cenu se registrovat na trackeru.... A předejdu otázkám typu Proč máš teda tak malej honor....jednoduše v době 1.3 bylo hrozně málo honored serveru a kvůli lagum jsem hrál na nehonorovaných...
Dále že se tu oběvují lidi, kteří čumí jen na fragrate a na to jak dlouho co hrajou...Kluci ví jak hraju a že hraju skoro každej zápas a scrim a opravdu mě přestává bavit hrát public. Neni na to čas.. Samozřejmě public s wefou, kterej furt u toho řve je docela sranda:-)
S čím přijdete novým? s ničím...Jsem debílek a mistr světa, ale jsem i víc: JSEM ŠÉF PLANETY!..
Jsem sjetá kurva, smrdutej kokot,zamrzlej čůrák, ožralej píčus, zasranej hovád, vypíčenej debil, infantilní kréten, zasraná děvka, volezlý klitoris, ulízlej blbec, buzna s vytahanou prdelí,menzesová čubka, prostě blondýn, největší honimír, vykastrovanej dement, vytahaná dylina, zkouřenej feťák, krásnej hovnoksicht, blbej hovňous, víc než idiot, upocená kedra, kravský koňomrd, největší kráva, anální výtok, quaker, typickej kripl, židovská kunda, uzbekistánský kuřbuřt, debilní mrdůch, dementní osel, krvácející píča, zahnisaná pipina, mocnej posera, pošuk s beďarama, voňavý prdeloid, ááčková sračka, guestbookovej úchyl, jasnej vůl a ZMRD. A co víc.....kámošim se se zaffem:-)
Překvap mě!!! jo to že jsem dítě, dobrá neni mi 40 a nechovám se na 30 ...:-)
tak dál už mě nic nenapadá takže zatim a tady posílám pusu:-*!

roflmao :-D

:-D :-D :-D strucnej a vystiznej G
jo chlape, to si cely ty , ani zaff ti nesaha po koule :-D

hehe

pěknej životopis G :)

Nene to je jeho evoluce...

Nene to je jeho evoluce... Na začátku byla mrdka, pak všechno to , co G napsal, a co z něj bude potom? Hm, tak to si nedovoluji říct.... se stydím....

noé já v něm mám celkem

noé já v něm mám celkem jasno :)

Já sem se kurevsky

Já sem se kurevsky nasmál.Už dlouho sem neviděl nebo neslysel někoho kdo by si dokázál takhle hustě nadávat. Hooah

MOC se v nem pletete, ale je to vas nazor...

jedno nechapu, G to psal srandovne a ja se zasmal, pravda je, ze na TS jsem sprostejsi jak on, nechapu, jak o nem muzete napsat neco takoveho, co jste napsali, kazdy (asi :) vi, ze to psal srandovne a v jeho clanku nikoho neurazi, OK sou to vase nazory, ale muj nazor je takovej, ze ho fakt hafo neznate a je to moc dobrej kolik s kterym je prdel a AA umi hrat na jednicku s minusem :)

.

pěkný loga :)
a článek taky dobrej..:)

to Korn

a napsal sem snad neco jineho? hrajete public a hrajete ho dobre, nehrajete tolik zapasu, evropu vubec ESL na prednich prickach, ... neni tam nic co by nebyla pravda.

to vision: prave tim muzete nalakat hrace, kteri nechteji hrat zapasy, ownit na publicu, a jak sem uvedl v komentu ktery si necetl: je to skutecne jenom muj nazor. a nemyslim si ze bych tam psal o phx neco spatneho nebo nepravdiveho. ale podle tebe sem tam mel asi napsat wow Phyrexian, mam se to bat vyslovit jake jsou to hvezdy? neber si to spatne visione ale vrat se na zem... a precti si to znova! :-)

to kornik: pokud je tam neco spatne, tak mi dej vedet a velice rad to opravim

No, toto ale nebude zrovna

No, toto ale nebude zrovna objektivní názor, co? "Od jiných klanů se odlišuje kontakty na přední světové týmy a osobnosti i svou informační činností pro zbytek komunity. Díky kontaktům a neustálé inovaci se počítá s jeho rychlým zlepšováním." :D

To nemá být objektivní názor

To nemá být objektivní názor, to je rimsyho názor....na to nezapomenout!

nene,ja sem to take nemyslel

nene,ja sem to take nemyslel nijak hanlive:) Jen sem musel napsat neco na tento zpusob:) Hele sme parta kamosu co se znaji, chodeji chlastat a jen tak pro prdel si zahrajeme na publicu (ted uz mene). co se tyce nejakych lig tak esl hrajeme rekl bych celkem casto a co se tyce treba evropske esl?hmm, tak to bych radi hrali, ale jaksi nemame stesti se teto souteze zucastnit:) vid korne:D !!! Po vsech maturitach co nas v klanu cekaji se urcite zase phx zacne ucastnit, to nebojte. jo jinak k tem awardum:)

1. místo - America's Army - Gamezone Winter Tourney
2. místo - America's Army - Gamezone Summer Cup

myslim, ze toto neni nijak zle, kdyz v CR neni nikdo schopen udelat poradny turnaj a proto byly zatim jen asi 4:)

Ale co, stejne je to jen spatne udelana hra plna bugu a lidi co se neumeji hnout z mista... AA sux:)

d'n'b & raggejungle besta:)

jo jen jeste k tomu clanku.

jo jen jeste k tomu clanku. taktika a treninky u nas v klanu jsou, byly a budou... nemame pravidelne treninky, to ani nejde, ale sejit se hodku pred zapasem (nekdy ani to ne), rict si taktiku a zkusit zda to funguje... nejlepsi taktika, ktera muze byt. stejne i kdybychom to trenili, tak to pak ve vysledku bude vypadat uplne jinak a misto toho si radsi muzu zajit na pivko:)

jste jen banda buzerantu a ja to vedu :p

ciste muj nazor: myslim si, ze tyhle clanky jsou to prave, co tu chybi, aspon si obcas neco prectu zase o AAO scene cesky, pac tem jejich eng blafum nerozumim. jsem rad ze jsem v tomto klanu, kterej se o AAO zajima ve vsech smerech, ne jen ve hrani a statistikach na trackeru (neutocim na zadny klan) četl jsem tento clánek a souhlasim s nim, je tam psana pouze pravda , obcas tam mozna neco chybi, ale klidne to napiste fixovi a on to tam pripise, bo opravi, tak co resit, ze ?

to Lahvac and SNFL, dik ze si se zminil o me :) primluvim se a hodime vas sem taky :)

Re: STG

Ano Dave, máš pravdu bol clan Slovak Tactical Group, ale ten nakoniec zanikol. Teraz je Special tactical Group ( ten nazov je preto ze sme iba dvaja Slovaci v clane cize by to nebolo fer nazyvat to Slovak) co je valstne pokracovanie stareho STG.

Btw. Fixi pekny clanok. Ale pochybujem ze vobec nic nevies o hracoch v STG alebo dokonca ze by si sa z STG este nestretol :)

Re: STG

heh Kde je moj komentar? :) .

komentar

Diky tomu ze si nase stranky oblibilo nekolik botů kteří si z nás dělají linkovou farmu, tak jsou komentáře neregistrovaných uživatelů schvalovány. Omlouvam se, ale nestihame to okamzite, byva tak 2, 3, maximalne pul dne prodleva.

Hodne moc good

Myslim ze si ty klany vystihl dobre! V AA pusobym teprve rok ale uz sem toho dost poznal a tohle je take muj nazor. S touhle praci jentak! Clanky jsou hodne dobry a to ze se poustis do takovehle tezke prace ti jen svedci takze GJ

by $erg3i_Zholtok

GSW

Kluci mate peknej web, slusny clanky, ale kdyz uz neco pisete tak to nepiste na 50%.. V tomhle clanku chybi par klanu (jmenovite GSW, RR), ktery uz existujou nekolik let, jsou stale velmi aktivni a na sve urovni, coz se neda rict o klanech typu Commandos, AMF, STG, atd. kterym tece mliko po brade :-D