Extra Intelligent vs. Pixel Warriors B

>>match log<<

Námi pořádaný turnaj nám ve třetím kole nadělil pěkný dáreček, tým Pixel Warriors B. Na mapě Insurgent Camp, kterou všichni tak nějak nesnášíme jsme nastoupili s odhodláním vyhrát, nebo soupeře alespoň potrápit. Začali jsme za defence, což není naše silná strana (ne ze by assault byla :-) ).

V prvním kole mi PW přišli tak trochu ještě nerozehřátí a tak první bod nám byl odměnou po téměř čisté hre. No bohužel další kola už to tak příjemné nebylo, a především obrana horního kompu nebyla jednoduchá. JJK s ARem to tam držel statečně, ale bohužel udržet Jacka s Jeron!mem byl velmi těžký úkol. No za defence jsme urvali jenom 2 body a tak šli do assaultu za stavu 2:4.

Assault jsme trochu potrénovali před zápasem a myslím ze to bylo znát, taktiku jsme měli dobrou, jenom ten Jack_Kill nam kazil radost :-p . Vzhledem k naší závislosti na hraní her, jsme samozřejme chtěli být co nejdříve u počítače, a vzhledem k naši lenosti chodit do schodu jsme většinou volili variantu spodního počítače. Ten bránil choco a byl na tom chudák stejně jako JJK, když bránil horní komp. Hned první dvě kola jsme prakticky bez ztrát získali, další dvě prakticky bez killu ztratili. Ovšem poslední dvě kola jsme vyhráli především díky výborné týmové práci a zasloužená remíza jest odměnou pro oba týmy.

Sestavy:

.exit-: CooL, G-Father, JJK, Rimsy
PW: Jeron!mo, Choco, Jack_kill, aRtie

Zápas

Hoaaah! Nad očekávání dobrý výsledek :)

no nic horšího sem ani

no nic horšího sem ani neočekával...!