TWL proti -wp. na SF Courtyard, 7:1

Today we were defending sixth place on the ladder against Without pain. We know some of them, so we took it a bit more serious. "More serious" means we trained at setup time and changed our roster 5 minutes before the match :) .

Dnes jsme bránili šestou příčku na ladderu proti teamu Without pain. Známe z tama pár lidí, tak jsme to brali trochu vážněji. Vážněji v tomto případě znamená, že jsme si dali přípravu až v setupu a pět minut před zápasem změnili sestavu :) .

We started as defense and first round Zoltrex killed everyone except one poor bugger who was killed by Dejvid. Second round was Dejvids who pwned whole enemy team and made nice RPK ace. We decided too share the kills for rest of the match, except last round which we lost partialy because of bad objectives and partialy because enemy got lucky.

We went to assault at score 5-1 and we hoped for two more rounds - and we were not waiting for long. First one by clean, almost non-bloody work and second one was fixeds pwnage. Over all it was a good game, but we expected more.

Pros: teamplay, skill
Cons: bad objectives.

Začali jsme za defense a první kolo si vzal do režije Zoltrex a nedal nepřátelům žádnou šanci (no jednoho mu vyžral Dejvid :) ). Druhé kolo si zase vzal do režije Dejvid a bohužel jsme mu nestihli nikoho zabít a tak si dal s RPK pěkný ace. Další kola už jsme se poctivě dělili a až na páté kolo, které jsme díky špatným obj a trochou smůly projeli. Stav za Defence 5-1

Do Assaultu jsme šli s přesvědčením že dvě kola urveme, a taky urvali. První dokonce skoro bez killu a druhé si vypownil fixie. Celkově GG i když čekal sem asi trochu víc.

Klady: teamplay, skill
Zápory: trosku smuly na obj,

Zúčastnili se: wefa, dejvid, zoltrex, fixie

gj, skoda ze sem tu nebyl,

gj, skoda ze sem tu nebyl, na tenhle zapas sem se tesil...ale souper koukam moc nepredvedl...

Henry henry..

Vůbec nezoufej, o nic jsi nepřišel.. když už si někdo jako Dejvid dá ACE :D

Pěkná práce...já ty -wp.

Pěkná práce...já ty -wp. moc nemusím (hlavně -wp.West)(a) ...GJ.