CAL proti eM& na Swamp Raid, 5:9Link to Match log

Another CAL match, best enemy. After winnig our way through season, we havent trained, but came to match to enjoy the game.

Další zápas na CAL, nejhorší mapa a nejtěžší soupeř a můj favorit na vítězství. Po dlouhé řadě výher, jsme možna i "doufali", že už by to mělo přijít. Nenatrénovali jsme vůbec nic, ale šli do zápasu s nadšením, zahrát si proti dobrému soupeři.

We started as defence and I think it wasnt as bad as it seemed. Dejvid held greatly with AR and with fixie to support him, it was actually fine. Enemy sneaked to objective twice and killed us once. 4-3 is not a bad result, but it could have been better. What would you except with no training ;)

For assault we choosed to stick together and hope to swarm the enemy one at a time. Well, we won second round in the final 1v1 shootout, lost next two in the similar way, and then we were hunted around the map. What to add - FINALLY DEFEAT :)

Pros: great atmosphere, nice skill
Cons: no preparation, but after all we did our best.

Začali jsme za defence a myslím, že to nebylo nejhorší, celkem dobře nás držel Dejvid z ARem, potažmo ja fixík, který jedno kolo celkem pěkně uhrál 2v1. Bohužel nám soupeř dvakrát nepozorovaně pronikl na objectiv a jednou nás velice pěkně vystřílel. 4-3 pro nás, nebyl špatný výsledek, ale vzhledek k vyrovnanému průběhu mohl být i lepší. Inu bez tréninku, co byste chtěli :)

Assault jsme začali jednoduchou taktikou: půjdeme všichni spolu - jeden nás snad nedá. No první kolo jsme projeli a druhé jsme vyhráli v souboji 1v1. Pak bohužel dvě v 1v1 prohráli a zbytek nás soupeř rozmetal po mapě. Na závěr snad, KONEČNĚ PROHRA :)

Klady: pohodka, dobry skill,
Zápory: zadna priprava (ale na te mape, kdo by chtel), jinak asi nic, podali jsme dobry vykon

Zúčastnili se: fixie, G, henry, dejvid

AAwful map !!!

Nastalo co jsme čekali, ale i tak dobrý výsledek s dobrým soupeřem.. gj anyway..

jupí

jupí

Naše příprava na zápas

se odehrávala v takovámhle stylu http://teamexit.cz/exit/trenal_xvid.avi

ooooooo

ROFL :D

lol :)

lol :)

trenink

hh, takhle sem se dlouho nezasmal.. ;)
Si rikam, wtf, co to je toto, nejake promo te skakacky ci co - A do toho "Budem trenovat na ten swampraid G?" :D