TWL proti HFD. na MOUT McKenna, 7:5Link to Match log

I was looking forward to write first "we loose" report, but its just not that day yet. Tough enemy which will be playing Kenna tomorrow at CAL and therefore well prepared one. Our team was pretty strong, and we were waiting what will the opponent come up with.

Už sem chtěl psát konečně první prohra, ale ono zase nic. Těžký soupeř, který navíc tuto mapu hraje zítra v CAL, takže měl celkem slušnou přípravu a bral to jako generálku před zítřkem. My jsme nastoupili v silné sestavě a čekali co soupeř předvede.

We started as Loyalty and "tacticaly waited" (pronounce as "camped") for three minutes. Then in the last minute stormed C and were 2 seconds late on capturing after killing 3 enemies :(. The fortune in following rounds was smiling once on us, once on HFD, so we went to Honor when the score was 3:3. Alfa team (dejvid and wefa) did an outstanding job as well as fixie and G on Gray. The score was tied thanks to our good teamplay.

Honor is the simpler side, but when you have your own dejvid with AR, it becomes a piece of cake. HFD. had tough job dodging spam bullets, and typically 2 of them didnt make it. We won first round, lost the second thanks to fixed, third was won by davids spam and fixed then played cat and mouse game with the rest. With score 7-4 we began to celebrate and therefore we lost to enemys good rush.

Pros: N.I.C.E teamplay and skill, great atmosphere
Cons: sometimes unnecessary deaths.

Začali jsme za Loyality a tři minuty vyčkávali. V poslední minutě jsme provedli útok na C, který bohužel, i když jsme 3 enemy zabili, jsme o 2 vteřiny nestihly obsadit. Další kola se nesly ve střídavém tempu. Jednou my, jednou oni až do stavu 3-3. Ocenil bych práci jak kluků v Alfě (dejvida a wefy), tak i G-ho a fixika v šedé. Předevšim templay vděčíme za nerozhodný stav.

Honor je sice jednodušší strana, ale když máte dejvida s ARem je to ještě jednodušší. Když vám pravidelně vyndá jednoho dva enemy spammem, tak je to pak těžké za loyality uhrát. První jsme celkem jasně vyhráli. Druhé, díky rimsymu prohráli, třetí dal dejvid dva spammem, ale ostatní narushovali C, ale fixík si s nima celkem pěkně pohrál. Za stavu 7-4 jsme tak trochu vypli a poslední kolo nás soupeř překvapil pěkným rushem a zkorigoval výsledek.

Klady: velmi pěkná teamplay, dobrý skill, dobrá nálada
Zápory: občas zbytečné smrti

Zúčastnili se: fix, g, wef, dejv

pekny report tatiku, GJ

pekny report tatiku, GJ (zitra na tebe ceka dalsi, uz doufam fakt s prohrou :D )

was fun and pleasure play

was fun and pleasure play against Tobbe again, GG tobbe :)

Nice job

Dobrá práce...tak snad dneska nás konečně daj ti eClectic....:D

a co můj granát?

taková perlička....já a moje eňo ňůňo granáty se konečně projevili, kdy jsem zachránil kolo hodem přes půl mapy s úžasně načasovaným nádem....Prostě kdo/je/ta/dy/nej/le/pší? Já, Já...Jáááááááá:-D

pridal sem log ze zapasu, od

pridal sem log ze zapasu, od starsich zapasu nemam log, ale od priste to napravim :)

čučím kuci,gj.

čučím kuci,gj.