CAL proti memento. na SF CSAR, 10:4

With each CAL match we met with tougher and more skilled opponent, and it hadnt changed today. Team memento from Poland. Its been on the AAo scene a while, and enjoyed glory mainly in TWL, where they had some very good seasons at Intermediate league. Today they dont train as hard as they used to, but it hadnt affected their quality. We had a month to prepare ourselves, and we used it to last hour. We scrimed our asses off, made up so many plans that in the end noone knew what to do. In the end, we decided to choose assault, and be more aggresive or defensive according to result of first rounds.

Každým zápasem v CAL jsme potkávali těžšího a lepšího soupeře a nejinak tomu bylo i dnes. Polský tým memento. už je na scéně poměrně dlouhou dobu a užil si svou slávu hlavně v TWL, kde velmi dobře odehráli pár sezón v TWL Intermediate league. Dnes už tolik netrénují, ale na kvalitě se to moc neprojevilo. My jsme měli skoro měsíc na přípravu a náležitě jsme ji využili. Naskrimovali jsme tuny zápasů, zkoušeli různé varianty až sem měl pocit, že nikdo neví co má dělat. Rozhodli jsme se začít za assault, s tím že podle výsledku budeme buď hodně defenzivní, nebo naopak agresivnější.

First round enemy stayed back, and mainly RPG killed one of us after another, resulting in the first ace of the match. In following rounds memento was becoming more and more agressive, and we finally won our first round in round #5. Some were brought down by G, some by wefa, some by me and even Drom did some shooting. We gain our confidence and in last round Wefa took enemies down with headshots with which invite players wouldnt be ashamed. G made his way through North, used Rimsys brain and made his slaughtering dreams come true. 4-3 for assault wasnt bad.

Even thou we decided to play defense carefully. Without bigger problems we took 3 of them down, but their RPG moved through North and with his disgusting stick shot drom, wefa and even G. Fortunately he hadnt much time and bled off before he managed to kill me (well maybe i WOULD kill him :) ). We were once again confident and wining one round after another. Drom held North pretty good, Wefa owned with RPG, rimsy on center and G on South. After dominating for 5 rounds enemy gave up, sayd GG and disconnectd. GG.

Pros: Good teamplay, reliable drom on North, good skill and luck
Cons: nerves, bit of confusion at the begining

Translated by Tatka (thx)

První kolo za assault byl soupeř pěkně zatáhlý a především jejich RPG si dávalo jeden kill za druhým zakončené prvním acem zápasu. Druhé kolo soupeř trochu vytáhl a opět slavil úspěch, další tři kola soupeř vytahoval obranu víc a víc až se mu to v pátém kole vymstilo. Něco urval G, něco wefa, něco já a něco Drom a první kolo bylo naše. To nás asi povzbudilo a další dvě kola jsme vyhráli taky. Především poslední kolo předvedl Wefa takovou hlavu, že by se za ni nemusel stydět ani kdejaký invite hráč. G si to pěkně oběhl z northu, zapojil rimsákův mozek a dva enemy luxusně vyndal. Skóre po assault 4-3 nebylo vůbec špatné.

Defence jsme se ale stějně rozhodli hrát opatrněji. Celkem bez problémů jsme 3 enemáky vystříleli, ale pak se jejich RPG rozhodlo projit northem a tím hnusným klackem vystřílel droma, wefu i G-ho. Naštěstí měl málo času a vybled dřív než mě stihnul zabít (no možná bych ho dal :) ).Postupně jsme se otrkávali a dávali jedno kolo za druhým. Drom perfektně držel north, Wefa ownil s RPG, rimsy na středu a G ze southu. Po pěti vyhraných kolech soupeř vzdal napsal GG a odpojil se. GG

Klady: Dobrá teamplay, spolehlivy drom na northu, good skill a taky štěstí
Zápory: nervy jako blázen, a trochu zmatků na začátku.

Zúčastnili se: fixie, wefie ,gi ,dromie a henry, který se radši strachy zdržel na zkoušce:)

Panove gj. Omlouvam se,ale

Panove gj. Omlouvam se,ale mel jsem docela husty rodiny pouta...

njn..

Stane se, Drom naštěstí zaskočil a obstál..

:)

GJ report..jenom jsi zapoměl napsat jak jsem vycinkal CinQa :P

gj

dobrá práce...

translated by darktatka

translated by darktatka :)
Thanks welcomed, critics go to hell :)

i was born in the hell...Any

i was born in the hell...Any problems with it?!!:-D

n1

Co dodat..

nice report fixed, gj and gl

nice report fixed, gj and gl

nice report fixed, nice

nice report fixed, nice read.
good job and good luck in cal

But but::-)

But in english, it wasnt written Fixed:-D

lol, luck is that it wasnt

lol, luck is that it wasnt write by u :D

RAP is what we do, and HIP

RAP is what we do, and HIP HOP is what we live...