TWL proti [1st.PB] na Weapons Cache, 11:1

A ladder match, our preparation was not as good as it should be. For Henry, it was his first experience of playing with us on Weapon Cache. It was chance for him to show himself. [1st.PB] started in defense, we wanted to grab minimum of 2 rounds

Zápas na ladderu, příprava mizivá (proč taky), a první pořádná zkouška henryho na WC. Soupeři chteli začít za defence a my si řekli ze dva body jsou minimum.

At first round we threw few nades and very surprisingly we won without diyng. The second round we lost, because we were trying to rush and it went bad. Next rounds in assault had a grateful course. The score was 5:1 for us.
We were going to Defense with peace in mind and we didnt lost any round. Personaly i looked forward to a little bit more from 1st Polish Batallion.

Pluses: none
Minuses: one lost round maybe

Played: Wefa, G-Pussy, Fiksed, Henry

No první kolo jsme naházeli pár granátů a k našemu zděšení jsme ho vyhráli aniž by někdo umřel. Druhé kolo to zkusili trochu vytáhnou, ale bez úspěchu a tak to šlo dál a dál až do skóre 5-1 pro nás. Do defence jsme šli uplně v klidu a taky si ho užily. Občas trošku zbytečné rushe, ale i tak čistá defence pro nás. Osobně jsem čekal od poláků z 1st Polish Batallion trochu víc.

Klady: hmmm asi nic
Zápory: ze by to jedno prohrane kolo? :D

Zúčastnili se: w,g,f,h

kluci nechcete taky nekdy

kluci nechcete taky nekdy zkusit prohrat? uz to zacina byt trapny :)

Taky přijde..

Jo taťko dneska se možná dočkáš, ale doufejme že ne, jde o hoodně důležitý zápas..

Prosímmmmmmmmm.

Dneska musíme mít ještě štěstí.

EN

tak takhle lehký reporty můžu klidně psát v angličtině....ale jsem zvědavej kdo bude překládat moje reporty:-) ty jsou o trošičku delší:-D

Tak aspon muzes po Rimsym

Tak aspon muzes po Rimsym opravit ty chyby v anglickem clanku :)

Jinak druhy kolo za assault jste prohrali (en verze) nebo vyhrali (cz verze)? :)

jeste ze to psal G :D :D :D

jeste ze to psal G :D :D :D

když rimsy neumí ani

když rimsy neumí ani česky......tak alespon anglicky to musí bejt správně