CAL proti =]N[= na SF Pipeline, 11:3

Středeční děštivý večer byl už nadýchaný vánoční atmosférou, a proto s našim lehce opilym Bartem Zoltem jsme za jeho doprovodu astmatického zpěvu mohli s naší čtyřkou přesunout do kanálu [Zápasy] a už se plně věnovat předzápasové koncentraci.

V naší sestavě plné ostřílených pistolníků, krom teda Rimsy-ho, jsme rozhodli, že když už hrajem na našem serveru, tak si vyberem i stranu. Defense byla ta vyslíbená strana, která nás měla dotáhnout až na samotný vrchol vypěnění enemáků.. První kolo začalo v poklidném duchu a proto už v prvních dvou minutách bylo rozhodnuto...Já se svojí nejdůležitější pozicí na serveru jsem ani neměl šanci si vystřelit, protože moje ochranka [Gigasport Security aka Wefa] nikoho nepustil dál. Druhé kolo,ale mírné zaváhání ze strany vysunutých obětních beránků musel zachránit náš chrabrý, léty zkušený, odvahou sršící, galony vtipů plný, úžasný, nepředvídatelný, megapimpadelický G [Tramtadadááá]. Další kola Dvojka Romeo[Wefa] a Julie[Rimsy] neúprosně bránili a vystihovali slovo Teamplay, ale přece jen jedno kolo nám uteklo, protože Enemák při 1 vs 1 to tam dole obtáh na béčku.

Proto jsme se přesouvali do Assaultu za úžasného výsledku 6:1

Assault s megarychlým, naskillovaným, vychytralým, close-combat mistrem Džíím samozřejmě prorazil C a za podpory přistěhovalců z mainu jsme obsadili ve dvou minutách C i D. Kroucení ventilů bylo předurčeno našemu obtáhlu malému Davídkovi. Po tom co jsme vedli 8:1 už bylo rozhodnuto a tím už jsme mohli testovat různé tipy a triky. Zbytkem zápasu bylo vidět, že Public skill skoro nic společného se skillem v zápasech. Nakonec proto skončilo skóre 11:3.

Klady: Samozřejmě super skill G-Fathera, Dobrá spolupráce Wefa-Rimsy a rychlost kroucení ventilů od Deivida.

Zápory: Možná trochu Rimsy:-) a pak že člověk musí ovládat Deivida občas, aby něco udělal.

Zúčastnili se: Megagiga master G, Fixed aka pouliční smraďoch, Wefa(hlavní vyžírač), Davídek( obtáhlo)

gj,jen tak dál :)

gj,jen tak dál :)

velmi kvalitní report

ano musim se pochválit:-)

re:re:port

no jo, neudelas li to sam, nikdo jiny to za tebe neudela co? ale je pravda ze sem se tak dobre uz dlouho nepobavil :D