CAL proti -]SoE[- na Collapsed Tunnel, 10:8

Druhý zápas sezóny v CAL se odehrával v těžce depresivním prostředí kanálů, krys, zvratků a sraček (ehmm tím nemyslím G-fathera). Na této velmi rychlé mapě jsme potkali německého soupeře Seeds of Evil a zápas to byl vyrovnaný a napínavý.

Začali jsme za defence a G měl evidentně potřebu se ve sračkách koupat. První kolo se vyznamenal zabitím 3 soupeřů a posledního mu někdo vyžral, ale ostatní kola se většinou válel flashnutý v hovnech, ostatně nic jiného sem ani nečekal. I přesto válení se nám povedlo vyhrát ještě jedno kolo (ano i díky G-mu) a do assaultu jsme šli za stavu 5-2 pro soupeře, což nebyla zase tak špatná pozice. Bohužel jsme za assault dvě kola vysloveně pomrdali počínaji mnou a konče špatnýma flashema a ani Dejvid s nějakým tím acem už prodloužení nezabránil.

Tam jsme začali za assault a bohužel jsme druhé kolo za assault posrali. Ja i G jsme už tušili, že vyhrát alespoň jedno kolo za defence bude velmi těžký úkol. Kupodivu se na konci zápasu probral Fixie, který si postupně vytáhl všechny 4 enemy a posledního ve flashi :). Druhé kolo za defence to bylo podobně jako první až na to že poslední kill si zaslouženě urval Drom.

Klady: dobra teamplay, lucky shoty, defence v prodlouzeni
Zápory: ach ty flasky, obcas problemy v assault

Zúčastnili se: G, f, Dejvid, Dromííííík

Drom to vyhrál...

RAP is what we do, and HIP HOP is what we live...