Team Exit vs. HTGN Play-off

htgn logo

I když už se fakticky Team Exit rozpadl a nejeví žádnou aktivitu, dohrával Team Exit spolu s New Generation ligu HTGN. Včera jsme odehráli poslední zápas a v tomto možná posledním reportu Teamu Exit bych rád shrnul naši cestu touto ligou. V základní skupině jsme se setkali postupně se sedmi soupeři. Pět výher nám zaručilo účast v play-off, ale dvě prohry nám předurčili horší startovní pozici pro play-off. Výsledky ze základní skupiny:

Výsledky základní části

Do play-off jsme vstoupili jako třetí postupující ze skupiny a prvním soupeřem nám byl tým Knights of the round table. Naše mapa SF CSAR jejich Border. Začali jsme na SF CSAR a chtěli uhrát dvě kola za assault, to se nám bohužel nepovedlo a za stavu 1-3 jsme šli do defence. Tu jsme zvládli podobně jako soupeř, takže na Border se šlo za vyrovnaného stavu. Tady jsme začali za defence a výbornou souhrou uhráli všechny 4 kola. První kolo za assault jsme sice nedokázali prolomit, ale po změně taktiky jsme soupeře totálně zaskočili a uhráli potřebný vítězný bod.

Druhý zápas v Winners bracket byl Team Andaime, spíše známý jako Team Edge. Favorit byl jasný. Bohužel ještě došlo k nedorozumění a soupeř si mohl vybrat obě mapy. První byl HQ raid a soupeř nám dal pěkně zabrat, uhráli jsme jenom 2 kola za defence a bohužel nic za assault, na IC soupeř začínal za defence a dokázal si 3 kola podržet a tím získat vítězství.

Spadli jsme do Losers bracket kde byl našim soupeřem tým End of Existence. Jejich mapa HQ Raid, naše Woodland Outpost. Na tento zápas si moc nepamatuju, jenom tuším že Woodland jsme vyhrali 5-3 a na hq oni začínali za defence my jsme jedno kolo urvali a za defence prvni dvě pohlídali. Pak se jenom dohrávalo.

V boji o postup mezi 3 nejlepší jsme se utkali s polským týmem 4.th Reconaissaince platoon. Jejich mapa tunnel, naše opět Woodland Outpost. Tenhle zápas teda stál za to. Na tunelu jsme je celkem slušně rozbili a šli na náš woodland za stavu 6-2. S pocitem jisté výhry, ale přišli velké problémy a my naše vítězství potvrzovali až v posledním kole.

Finále Losers bracket jsme odehráli s nizozemským týmem de.Snoepers (dříve vatio. ) Naše volba byla HQ Raid, jejich WC SE. Začali jsme na WC SE a hodně posrali defence, kde jsme ztratili 2 kola. Za Assault jsme dlouho nemohli vymyslet až poslední kolo nás napadlo dat 4 HS, to kupodivu zabralo a my jsme snížili na 5-3. I když se to zdálo jako špatný výsledek a my šli trochu zklamaní na HQ Raid, opak byl pravdou. Díky perfektní teamplay jsme tuto mapu vyhráli 7-1 a tím jsme postoupili do grand finále.

Závěrečný zápas ligy a opět proti Edge. Nic jsme nečekali, vítězství rozhodně ne. Odehrali jsme dobrý zápas na tunnelu nám trochu nepřálo štěstí a na WC SE nás totálně vyownili, když jsme neubránili ani jedno kolo. Sice jsme uhráli dvě za assault, to už nám ale nijak nepomohlo. Výsledky z playoff vypadají takto:

Výsledky playoff

Konečné pořadí

  1. Portugal Team Andaime (Team Edge)
  2. Czech Team Exit & New Generation
  3. Netherlands de.Snoepers

Gratz

pěkné, gratuluji!

thx

thx

Jj, pěkné umístění.

Jj, pěkné umístění. Gratuluju ;-)
Jen technická otázečka (nic proti tomu) - vybojoval to Team Exit nebo New Generation?

No tak samozřejmě napůl

No tak samozřejmě napůl ne? Jeden bez druhýho ani ránu ;)

celý jsem jim to vyhrál

celý jsem jim to vyhrál já:-) PAk sem odešel a museli mě nahradit kluci z New Gen:-)

Jo, to určitě, pokud se

Jo, to určitě, pokud se dobře podíváš, tak první zápas byl když už jsi nebyl ;)

No v podstate, zakladni

No v podstate, zakladni skupinu jsme odehrali fixed, wefa, Tobbe a element. V playoff potom ja, tobbe, flo, element a obcas pomohl jjk :-). Takze prace to byla spolecna a jeden bez druheho by to takhle daleko nedotahl :-)

Pěkný výsledek!!

škoda, že jste se zase rozpadli. Hrát proti vám bylo docela husty! Doufám, že se zmatoříte a postavíte znovu na nohy!! GL!!!

dik

dik