HTGN league 4v4 2007 - Play-off info

htgn logo

Už je to 7 týdnů, kdy začala úplně nová HTGN league. Přišla nová grafika, nový anticheat, nová pravidla a samozřejmě nové ceny. V úterý byly odehrány poslední zápasy, kdy se ještě mohlo zamotat pořadí. První zápasy play-off budou odehrány příští úterý, kdy si každý tým volí mapu a my se nyní můžeme podívat, kdo si Play-off zahraje.

Jak už bývá zvykem, týmy byly rozděleny do 3 lig: Pro, Semi Pro a Open. Právě v Open jsme měli 2 české zástupce, kteří bojovali o postupové příčky do play-off. Prvním zástupcem byl náš - Team Exit - a druhým Rychlá Rota. Oba týmy byly zařazeny do Bravo Conference, kde se spolu utkaly hned v prvním zápase. Teď se tedy pojďme podívat, jak nám základní část dopadla.

Open league:

Jak jsem se již zmínil, týmy byly rozděleny do 2 Conferencí (Alpha a Bravo), kde v každé conferenci bylo 12 týmů. V obou conferencích byly boje o první příčky opravdu vyrovnané, čemuž nasvědčují stejná bodová ohodnocení, přesto Team Andaime prošel jako jediný základní částí bez prohry. Z každé conference postupují první 4 týmy do Play-off a pořadí vypadá takto:

Alpha Conference:

1. de.Snoepers
2. End of Existence
3. Knights of the Round Table
4. Mortiferus

Bravo Conference:

1. Team Andaime
2. - Team Exit - // - New Generation -
3. 4th Reconnaissance Platoon
4. Carbalhosa Elite Forces

Play-off: Největší šanci na celkové vítězství dávám týmu Andaime, který je spíše znám pod názvem The Edge ™. Rychlá Rota, která se v této lize objevila poprvé, se utkala se spousty zkušených týmů. V mnoha zápasech soupeře hodně pozlobila a svými výsledky překvapila. Náš tým se utká s týmem Knights of the Round Table a doufejme, že to nebude náš poslední zápas v Play-off.

Semi Pro league:

Zde bylo v každé conferenci 8 týmů, ale postupová matematika do Play-off se neliší. Základní část nám nepřinesla nic zajímavého, nic co by se nedalo čekat, ale o to bude zajímavější play-off. Přestože bravo conference byla více vyrovnanější než Alpha, má svého jasného vítěze - Fraternity.

Alpha Conference:

1. Team -conception
2. Opus Dei â„¢
3. [Majestic]
4. HalifaX

Bravo Conference:

1. Fraternity
2. Fire Team Charlie
3. Ära unusta surma!
4. SHOGUN

Play-off: Zde má největší šanci letos nově vzniklý tým Fraternity, ovšem Play-off ukáže, jakou sílu a zkušenost nám předvede. Nechme se překvapit, zda někdo dokáže zastavit rozjetý rychlík.

Pro league:

V Pro league se nachází pouze 8 vybraných nej týmů evropy, s kterých postupují 4 nejlepší. Většina týmů je již známá z TWL Invite league, ale přesto se zde objevili dva nováčci, kterými jsou No Pain No Gain a Virtual Vengeance.
Očekávali se tvrdé boje zejména mezi Wildou, ENE a xTra. Všechny 3 týmy nezklamaly a my se můžeme těšit na ještě zajímavější Play-off.

Alpha Conference:

1. Wilda D-Link
2. Enervate Gaming Euro
3. xTra Gaming
4. -OuT.

Play-off: Největší šanci dávám Wildě, která svými výsledky a hlavně vítězstvím v TWL Invite lize patří bezesporu k momentálním nej týmům. Přesto tento tak zkušený tým nemá nic jisté, neboť Play-off je zrádné a uvidíme kdo nám promluví do pořadí, nechme se překvapit.

Good Job

pěkný článek, a zase knights :D co říct jen gl a AŤ VYHRAJOU NEJLEPŠÏ!