HTGN proti =]RR[= na Border, 9:5

Dnes jsme odehráli náš první zápas v HTGN lize a zajímavý los nám kupodivu vylosoval českého soupeře, kterým byla Rychlá Rota. Opět jsme promíchali sestavu spolu s naším partnerským týmem - New Generation - a hurá do boje.

Nutno říci, že tenhle zápas byl trochu opominutý a neproběhl ani jediný trénink, žádný scrim, prostě nic, proto jsme tento zápas brali čistě for fun. Soupeřovo přání začít za assault bylo vyslyšeno, a tak jsme začali bránit kufřík my.
Většinu kol, vlastně asi všechny :) se soupeř snažil prorazit přes southovou stranu, kterou moc a moc smoukoval, ale prorazit se nepovedlo. Musím říct, že obrana byla dobře zahraná, i když ve stylu public, ale soupeř se ke kufříku ani jednou nedostal. Po první polovině zápasu byl tedy stav 7:0 v náš prospěch.

Čekali jsme tvrdou obranu, která měla eliminovat náš útok a taky svoji práci odvedla dobře, ale byli jsme opravdu kousíček od vítězství. Nevadí nevadí. Smolné kolo jsme si vynahradili hned druhým kolem, kdy jsme soupeře přestříleli a tímto bodem si zajistili vítěztví v tomto zápase. Dále jsme jen bezhlavě rushovali, zanedlouho se odpojil Slim a než se stihl napojit JJK, hráli jsme ve třech. Přesto jsme ještě urvali jedno kolo, ale zbytek patřil soupeři. Konečný stav 9:5 pro - Team Exit -

Klady: pohoda v týmu, teamplay, slunné počasí..
Zápory: Možná málo kol za ass, ale bez tréninku stačí výhra :)

Zúčastnili se: WeFa, Slim, JJK, Tobbe, Element

GJ

gj, pristi zapas, ale bude trochu obtiznejsi....

GG

fakt gg.nikdy nam ten assault nevysiel no...vzdy sme to tam posrali.. .boli ste lepsi no:)

N!ce

Pěkné to to...