TWL proti ]K[ na SF Oasis, 4:8

Ač tomu výsledek nenapovídá, tahle neděle byla rozhodující o naší pozici v play-off. I když jsme prohráli, zajistili jsme si druhé místo ve skupině a tím malinkatou výhodu do play-off. Ale zpět k zápasu. Nejtěžší soupeř ve skupině, který dvě poslední sezóny hrál Invite ligu. Byli jsme rozhodnuti bojovat o každý bod, ale bohužel prohře sme nezabráníli

Začali jsme za Assault trochu opatrněji, ale jakmile jsme začali vytahovat hlavy, popadali jsme jako švestky. Každé kolo jsme zkoušeli na soupeře něco jiného a dvě kola jsme byli velmi blízko, ale nikdy jsme se k vytouženému obj nedostali. Stav za assault 0-6.

Bylo nám jasné, že uhrát 6 kol za defence nebude proti takovému soupeři vůbec jednoduché. První dvě kola ještě šli, ale když potom soupeř vytáhl DROPSHOTY z RPG tak jsme trochu přestali chápat :-). RPGčka na nás padali z nebe jako kdyby měli dělostřeleckou podporu. Třetí a poslední kolo se jim podařilo nás zlomit a uhráli tak dva body za assault. Celkové skóre 8-4.

Klady: dobrá defence, i když jsme dvě kola ztratili
Zápory: průměrná příprava, občas vázla komunikace

Zúčastnili se: fixed, jjk, dr.slim, wefa, nick

Skoda no:(

Skoda no:(

Ale ale..

Tak Nicku, kdo chce vyhrávat, musí umět taky snášet prohru.. Obzvlášť tahle prohra přinesla hodně zkušeností, alespoň mě!

dělostřelecká podpora

musím uznat, že toto jsem jeste nevidel :-D
každopadne jejich delostrelecka podpora byla velmi efektivní a učinná , takže příště bez dělostřelectva ani prd :)

Kdepak..

Já chci prostě i leteckou podporu.. Nevím jak vám, ale mě ten napalm prostě scházel.. Možná že by to chtělo i výsadkáře, abychom taky měli čím překvapit :)