TWL proti }RoA{™ na Border, 4:8

Tento zápas byl v mnoha ohledech velice zajímavý. Jednak začal "pouze" s dvou a půl hodinovým zpožděním a především to je první zápas, který jsme jako Extra Intelligente prohráli.

Během prvních deseti minut jsme se všichni sešli u nás na serverů a odstartoval setup. Na konci kola jsme si popřáli štěstí a zápas začal. Bohužel po jedné minutě to soupeři spadlo (jenom jemu) a tak se muselo vše opakovat. Připojil se -> Setup -> 30sec -> a zase to samé. Zkusili jsme jejich server, na který se bohužel zase nepřipojili dva naší hráče. Proto jsme si sehnali server třetí strany, kde jsme v 22:15 zahájili zápas.

Začali jsme za Assault a s výjimkou dvou poměrně vyrovnaných kol, kde nám chybělo trochu štěstí, nám soupeř vůbec nedal šanci! Naše assault byla vážně katastrofa a výsledek 0:6 svědčí sám za sebe.

Defence jsme začali stejně jakou soupeř a nedávali mu prakticky žádný prostor. Bohužel v desátém kole přišlo pár náhodných výstřelu a pár náhodných hs a bylo po všem. Poslední dvě kola jsme už jenom dohrávali a tak soupeř urval ještě jedno kolo. Konečný výsledek 4:8

Klady: relativně dobrá hra za defence
Zápory: hra za assault, statická hra za defence, zpoždění

Zúčastnili se: fixed, jjk, cool, zafadr